Dobrý den, u našeho loni dokončeného RD máme problém se zvlněním podlahy Thermofix. V celém době používáme podlahové topení Fenix. Dům včetně pokládky podlahy nám stavěla ověřená stavební firma s 30 letou tradicí. V přízemí se nám v místech s největší zátěží začala podlaha vlnit (viz přiložený snímek). Jemné zvlnění je patrné prakticky po celé ploše přízemí, ale ve vyfotografovaném místě je to nejhorší. V patře žádné zvlnění nepozorujeme. Co může být příčinou a je to důvodem pro reklamaci u dodavatele? Děkuji. S pozdravem, Daniel Novák

Dobrý den, doporučuji pozvat znalce. Ten Vám poví za kým půjdou náklady na opravu.