Podlaha barvi

Dotaz

Dobry den, nechal jsem si polozit podlahu termofix "Dub popelavy". Mam ji zatim 14 dni a je jedno jak moc vytiram podlaha stale "barvi". Ihned po tom co podlahu vydrhnu na nějakém konkrétním místě a po uschnutí po ní přejdu v černých ponožkách, tak jsou viditelne obělené. Ne že by bylo vyloženě bílé ale viditelně světlejší na místě dotyku. Je to normální vlastnost této podlahy? Děkuji a s pozdravem Daniel Bartoň

Odpověď

Dobrý den, Opravdu tohle je nestandartní situace, neváhejte mě kontaktovat. Petr Polášek Technik podlahových krytin M:724405603