Osb desky na beton

Dotaz

Dobrý den, uvažuji o pokladce vynilu na osb, ty budou na betonu, pod betonem je sklep. Mám nějakým způsobem izolovat desky od betonu? Děkuji, Grecmanová

Odpověď

Dobrý den, pro pokládku Thermofixu je podstatné aby bylo zamezeno vzlínající vlhkosti a OSB desky byly pevné, soudržné (prošroubované). Poté srovnání a docílení perfektní rovinnosti nivelační stěrkou, kterou je nutno ještě přebrousit a zbavit všech nečistot..