Dobrý den, prosím o info, zda je nutné také penetrovat nivelační stěrku před samotným lepením? Pokud ano, pak prosím o sdělení, jaký typ penetrace je na to potřeba použít. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den Karel Petr
Dobrý den, penetruje se poklad před nanesením stěrky pro sjednocení savosti podkladu.