Dobrý den, dělám rekonstrukci koupelny v prvním patře. Na podlaze je skladba OSB desek, chtěl bych na tento povrch dát vinyl, jaký by jste doporučili? Co vše musím udělat před pokládkou? Děkuji
Dobrý den, OSB deska (nejlépe broušená s pero drážkou)musí být pevná, prošroubována, bez jakéhokoli pohybu a prohnutí. Dále je nutné před pokládkou penetrovat a stěrkovat. Vybírat můžete z kolekcí Thermofix a Imperio, což jsou vinylové dílce určeny k lepení, dále kolekci Well-click = celovinylový dílec se zámkovým systémem.