Dotaz 300

Dotaz

Dobrý den, zvažujeme o koupi vinylové podlahy a váháme zda je lepší lepený vinyl nebo Fatraclick. Máme novostavbu s podlahovým vytápěním + anhydridovým potěr, takže celkem rovina. Vinyl bychom chtěli použít asi nejvíce obývaných pokojích což bude zádveří, hala, obývák, kuchyně, schodiště a galerka.. do ostatních pokojů zvažujeme o linoleu či PVC. Provádíte i pokládku - stěrkování+ lepení v jaké ceně za m2. děkuji moc Harcová.

Odpověď

Dobrý den,

stěrkování ani lepení našich podlahovin neprovádíme. Kontakt na podlahářské - kladečské firmy získáte u našich distributorů.

S pozdravem
Jiří Zálešák
jiri.zalesak@fatra.cz