Dobrý den,chtěla by jsem použít v projektu učebny obklad stěn z materiálu MODUL. Jak má vypadat připravený podklad? Lze lepit na OSB desky případně přímo na omítku? Děkuji za odpověď.S pozdravem Jiřina Dvořáková
Dobrý den,
podklad musí být dokonale rovný a bez zrnitosti, proto doporučujeme lepit na sádrovou omítku. Nerovnosti způsobují odlepování obkladu.
S pozdravem
Jiří Zálešák
jiri.zalesak@fatra.cz