Vzory betonu a koberce v nové kolekci LINO Fatra

Od března letošního roku společnost Fatra, a.s. uvádí na trh novou rozšířenou kolekci LINO. Ta bude platná po dobu 3 let a naleznete v ní celkem 34 nových zajímavých vzorů.

Největšími novinkami jsou kolekce Efekt, která napodobuje strukturu škrábaného betonu a kolekce Vario, která má blíže ke kobercovým vzorům. U obou těchto kolekcí se k výrobě nově využívají dekorační fólie. Fatra tak může nabídnout zajímavé vzory, s nimiž jste se v kolekci LINO ještě nesetkali.

LINO Fatra je tradiční vinylová podlaha určena zejména do komerčních prostor, jako jsou například kanceláře, školy, nemocnice, obchody, hotely a restaurace, kde zvládne vysokou zátěž a je velmi odolná. Zároveň se podlahovina LINO osvědčila také v domácnostech, kde uvítáte její odolnost proti vlhkosti, snadný úklid i možnost pokládky na podlahové topení.

V kolekci naleznete také speciální podlahoviny, které splňují požadavky na elektrické vlastnosti. Tyto podlahy jsou určeny pro aplikace do prostor s požadavkem na elektrostaticky vodivé provedení podlahy, např. prostory s nebezpečím výbuchu, laboratoře či do zdravotnictví nebo naopak do prostor s požadavkem na antistatické provedení podlah, např. pro počítačové sály, výrobu elektroniky, oblast telekomunikací atd.

Výrazné vzorové obměny se také dočkala kolekce Amos, která je určena do školních tříd, školek či jídelen a 4 nové vzory byly doplněny také do nejprodávanější kolekce Super.

Podlahová krytina LINO je i nadále vyráběna v rolích o šířce 1,5 m nebo ve čtvercích o rozměrech 608 x 608 mm.