Výměna podlahy? Stačí jen kliknout

Výměna podlahy nebo pokládka nové podlahové krytiny může na první pohled vypadat složitě. Jde však pouze o to, jaký druh podlahy si vyberete. Budete překvapeni, jak jednoduché to může být.

Snadná pokládka podlahy, design věrně imitující přírodní materiály, luxusní a elegantní vzhled. Dalo by se očekávat, že teď musí přijít nějaké „ale“ … to zde však nenajdete. Rčení, že v jednoduchosti je krása, totiž platí o plovoucí vinylové podlaze FATRACLICK dvojnásobně.

Společnost Fatra přináší na trh unikátní systém skládání podlahových dílců do sebe. Díky patentovanému zámkovému systému Uniclic si tuto podlahu zvládnete položit sami, a to i bez drahého nářadí či velkých zkušeností. Instruktážní video z pokládky tohoto druhu podlahy dokazuje lépe než slova, jak je instalace podlahy jednoduchá.

Žádné lepení, stačí opravdu jen kliknout a tak spojovat jednotlivé části do sebe. Můžete si tak vytvořit i vlastní netradiční kombinace. Váš interiér poté získá zcela novou a originální atmosféru, stačí jen zapojit fantazii a začít tvořit. A že je opravdu z čeho vybírat dokládá nabídka 19 originálních přírodních dekorů inspirovaných dřevinami z celého světa, přičemž ke všem jsou nabízeny i designové lišty ve stejných vzorech.

FatraClick - Dub africký web

Jednoduchou pokládkou podlahy však všechno teprve začíná. Kvalitu podlahy oceníte hned po položení, neboť je okamžitě připravená pro zatížení. Čas, který byste jinak strávili čekáním, až budete moci podlahu využívat, tak můžete raději věnovat příjemnějším činnostem. Podlahy jsou navíc testovány na odolnost vůči bakteriím, velmi lehce se udržují a čistí, jsou tudíž vhodné pro domácnost a rodiny s alergiky.

Pokud máte nepříjemné zkušenosti s hlučností plovoucí podlahy, nemusíte se u této moderní krytiny obávat podobného rozčarování. Konstrukční řešení spojuje výhody vinylových a plovoucích podlah a zaručuje tak velmi tichý nášlap díky spodní korkové vrstvě, kterou je tato podlaha opatřena. Samotnou chůzí po podlaze proto nebudete nikoho rušit a můžete si navíc užívat příjemného pocitu měkkého našlapování.

Výměna podlahy opravdu nemusí být složitá, možná právě výběr ze široké palety designových řešení bude nakonec mnohem náročnější než samotná pokládka.

 

Další články o našich podlahovinách najdete zde:

  • http://www.novinky.cz/komercni-clanky/336995-co-se-deje-u-vas-doma-na-podlaze.html
  • http://www.prozeny.cz/magazin/bydleni-a-zahrada/poradme-si/39220-nova-podlaha-jaka-krytina-vam-opravdu-vydrzi