Vinylové podlahy Thermofix

Thermofix – vinylové podlahy budoucnosti

V současné době je trh podlahových krytin svědkem nebývalého zájmu o tzv. vinylové podlahy neboli vinylové dílce. Tyto vinylové podlahy jsou v zahraničí známé pod označením LVT – Luxury vinyl tiles ( luxusní vinylové dílce ) a zažívají opravdový boom.

Česká vinylová podlahová krytina Thermofix

Tuzemská vinylová podlaha Thermofix patří právem mezi tuto kategorii. Fatra,a.s. Napajedla vyrábí pod názvem Thermofix tento vinylový produkt již od roku 2003. Od tohoto data začíná nový přístup k podlahovému designu. Fatra, a.s. se může směle zařadit mezi průkopníky výroby vinylových podlah. Jsme hrdi na to, že patříme mezi první výrobce podlah ve formě vinylových dílců na světě.

Kolekce vinylových podlah Thermofix čítá 44 vzorů

Získali jsme zkušenosti i respekt trhu. Zákazníci si vybírají z 34 variant designu dřeva a 10 variant designu kamene. Kolekce Rustikal, Elegance a Stone jsou prezentovány v mnoha vzorkovnách podlahářských firem v celé ČR, kde jsou k dispozici velkoplošné stojany s prezentovanými dekory. To umožní zákazníkovi lepší orientaci v produktové řadě a tím dokonalejší výběr podlahy.

Luxusní vzhled, vynikající vlastnosti a příznivá cena vinylových dílců Thermofix láká stále více investorů z řad privátní i komerční oblasti.