Vinylová podlaha – ideální pro moderní ženu

Proč by měl především muž vybírat podlahu, kterou sám většinou neuklízí? Toužíte po stylově řešené domácnosti, kde se úklid podlahy zabere jen velmi málo času? Uvažujete o nové podlaze, ale zatím jste nevybrala tu pravou?

Dle sociologických průzkumů se domácím pracím věnují stále převážně ženy, a to až dvě hodiny denně. Dnešní žena se ale také ráda věnuje svým koníčkům, chce trávit svůj čas příjemně, a tak jistě ocení jakékoliv možnosti, které jí úklid domácnosti usnadní. Podlaha je místo, které je v interiéru nejnamáhanější, její vhodný typ a správný výběr je velice důležitý a to nejen z estetického hlediska, ale i užitného. Chcete se bát, že když se vám spadne na zem váza, zůstanou vám na podlaze rýhy, že vám podlahu poškrábe či pokreslí vaše ratolest?

Máme pro vás radu – vyzkoušejte luxusní vinylové podlahy Thermofix, které v poslední době prošly mnoha změnami. Mezi přednosti těchto podlah patří zejména jejich estetické a funkční vlastnosti. Tyto podlahy jsou velice příjemné na dotek, mají nízkou hladinou hluku a také jsou vysoce odolné proti opotřebení, mechanickému poškození a vlhkosti. Ale především, a to ocení zejména moderní hospodyně, tyto podlahy mají minimální nároky na údržbu a jejich úklid je tak časově velmi málo náročný! Stačí je pouze setřít a je uklizeno, odpadá tak náročné luxování, či leštění podlahy. Vinylové podlahy jsou také nejlepším řešením pro celou rodinu i s jejich čtyřnohými miláčky!

lvt-vynilove-podlahy-fatra

S ohledem na své vlastnosti jsou podlahové krytiny Thermofix také vhodné do bytů i domů, kde žijí alergici. Nejen, že jsou velmi odolné proti vlhkosti, a tím zabraňují možnosti vytváření plísní, snadno se udržují v čistotě, a tím přispívají k zdravějšímu prostředí našeho domova. „Za poslední roky významně přibyl počet alergiků. Je odhadováno, že alergickým onemocněním trpí 20 % světové populace. Výskyt alergií má i v Evropě stále rostoucí trend a Česká republika není výjimkou. Počet alergiků u nás také roste, ve věkové skupině dětí dokonce za posledních 10 let téměř dvojnásobně,“ vysvětluje MUDr. Lucie Lančová z FN Motol. Proto je nutné dbát i na kvalitu našeho vnitřního prostředí, jehož podlaha je základním prvkem.

Vinylové podlahy Thermofix jsou nabízeny v široké škále designů, dokonale imitující přírodní materiály – dřevo (kolekce Elegance a Rustikal) či kámen (kolekce Stone). Jejich životnost je velmi dlouhá s garancí záruky na 10 let a to vše za velmi přijatelnou cenu. A navíc, pokud chcete vidět, jak tyto podlahy vypadají krásně v interiéru, můžete je v květnu a červnu shlédnout v televizních pořadech o bydlení, kde je používají známí čeští architekti.

Nyní navíc máme pro Vás soutěž na facebooku, kde můžete nyní vyhrát tablet nebo populární nafukovací hračky od Fatry. Staňte se našimi fanoušky a kromě zajímavého počtení se i dobře pobavte!