Vinylová podlaha, která myslí na děti

Najít podlahu, která by vyhovovala všem členům domácnosti, není snadné. Pro tatínky je hlavní prioritou dlouhá životnost a příznivá cena. Pro maminky zase krásný vzhled a snadná údržba. A pro děti? Pokud máme děti, chceme, aby naše podlaha byla navíc příjemně teplá a vysoce odolná vůči poškození. Vinylové podlahy dokáží svými vlastnostmi uspokojit celou rodinu.

Děti si ze všeho nejraději hrají na zemi. Podlahová krytina v jejich pokoji by proto měla být příjemně teplá, měkká, a zároveň velmi odolná vůči mechanickému i chemickému poškození. Že je obtížné tyto užitné skloubit? Vinylová podlaha Thermofix to dokáže. Tento typ krytiny, jak již samotný název napovídá, vůbec nestudí, a proto si na něm mohou děti dlouho hrát, aniž byste museli mít obavu, že se na zemi nachladí. Podobně jako na koberci. Jenže na rozdíl od koberce ve vinylové podlaze nežijí roztoči, a tudíž je vhodná také pro alergiky.

lino-pvc-skolka

Děti si však nehrají pouze ve svém pokoji, ale také ostatních místnostech, především v kuchyni. Právě srdce domova je místem, kde dostane podlaha nejvíce zabrat, a které vyžaduje častý úklid. Maminky proto ocení snadnou údržbu, vinylovou podlahu stačí pouze setřít mopem. Ať už dítě vylije cokoli, a udeří do podlahy čímkoli, její krásný vzhled zůstane nenarušený. Vysoká odolnost jde ruku v ruce s dlouhou životností, což je vlastnost, která zase potěší tatínky. Stejně jako výborné tepelně izolační vlastnosti, které společně s pocitovou hřejivostí podlahy, přispívají ke snižování nákladů na vytápění. A nesmíme zapomenout ani na odolnost vůči vlhkosti, což je důležité zejména v koupelně. Jak vidíte, vinylová podlaha má spoustu předností.

Celý článek naleznete na portále utulnydum.cz