Vinylová plovoucí podlaha FatraClick přichází s novými atraktivními vzory

Společnost Fatra, a.s. na začátek podzimu připravila rozšíření kolekce plovoucích vinylových podlah FatraClick. Kolekce deseti vzorů, se kterými byla podlahovina FatraClick loni uvedena na trh, se rozšířila o dalších nových 9 vzorů, kdy sedm z nich imituje dřevo a dva kámen.

Zákazníci si nyní mohou vybrat ze širšího spektra atraktivních vzorů a nemusejí dělat žádné kompromisy. V kolekci jsou vzory vhodné do velkých i malých prostor, do světlých i tmavších nebo do klasických či moderních interiérů. Všechny ze vzorů věrně imitují přírodní materiály nejen na pohled, ale i na dotek.

FatraClick - Dub toskánský web

Vinylové plovoucí podlahy FatraClick v sobě kombinují přednosti vinylových a plovoucích podlahových krytin s funkčností přírodního korku. Zachovávají si vlastnosti dřeva, jako je teplo a útulnost a jsou zároveň vysoce odolné proti opotřebení, zajišťují nízkou úroveň hluku a jsou také vhodné pro podlahové vytápění. Základ podlah FatraClick představuje dřevěná deska, která je na spodní straně opatřena izolační vrstvou korku, vrchní část tvoří odolná, designová, vinylová vrstva. Dílce FatraClick se spojují bez lepení, pouhým seskládáním a „zakliknutím“ do sebe.

Věříme, že ze stávající kolekce 19ti vzorů si jistě vyberete vzor, který bude ideálně pasovat právě do Vaší domácnosti.

FatraClick - Dub africký web