Ve Fatře proběhlo školení pro firmu BUDMECH

Ve Fatře proběhlo školení pro firmu BUDMECH

Ve dnech 9. a 10. dubna jsme ve Fatře přivítali naše partnery z firmy Budmech společně s jejich klienty specializujícími se na montáž podlah.

S našimi partnery jsme se sešli již 9.4.2019 večer na společné večeři. Po dlouhém cestování bylo třeba načerpat síly na další náročný den.

10.4.2019 jsme začínali teoretickou části, kde jsme představili celkový koncept nabídky podlahových krytin a jejich produktů, mimo jiné jsme představili novinky, které chystáme v letošním a příštím roce a nesměla chybět ani informace o nové válcovně.

Náš technolog Ing. Jiří Bittner provedl naši návštěvu napříč výrobou podlahových krytin v rolích. Zde měli všichni možnost vidět výrobu krok za krokem. 

Praktická část začala ukázkou pokládky vinylové podlahoviny. Samotnou instalaci podlah si vyzkoušeli i někteří z našich návštěvníků. Poté byla ukázka svařování podlah horkou a studenou metodou.

Na veškeré dotazy celou dobu odpovídal náš technik pro podlahové krytiny Ing. Jiří Zálešák. Jeho cenné rady a poznatky uspokojily i ty nejnáročnější dotazy.

Celý den byl velmi náročný, ale věřím, že pro naše partnery poučný.

Velký dík patří vedoucí oddělení Object Floors Malgorzatě Malinowské, která celou akci inicializovala.

Zpětně jsme se dozvěděli, že klienti byli překvapeni velikostí výrobní linky a procesu řízení lidské práce.