Sjednoťte podlahu ve vašem interiéru „jedním klikem“

Sjednoťte podlahu ve vašem interiéru „jedním klikem“

Pokud hledáte podlahu v jednotném dekoru do všech prostor, tak vinylové plovoucí podlahy od Fatry jsou trefou do černého. Jejich konstrukce patří mezi nejkvalitnější na trhu, a to zejména díky svým skvělým vlastnostem. Jsou odolné vůči bakteriím, mají vynikající zvukovou izolaci, snadno a rychle se pokládají a pyšní se naprosto dokonalým designem a to nejen na pohled, ale i na dotek díky struktuře povrchu. Díky své odolnosti se vinylové podlahy hodí do jakékoliv místnosti. Nevyžadují mimořádnou údržbu, postačí pouze běžné čistící prostředky.

Ideálním řešením, jak sjednotit interiér totožným dekorem podlahy ve všech místnostech, je výběr plovoucí podlahy RS-click a celovinylové podlahy WELL-click. RS-click je možné použít všude tam, kde se nevyskytuje vlhkost, tedy v obývacích a dětských pokojích, chodbách či pracovnách. Naopak tam, kde bude větší vlhkost, jako jsou koupelny a kuchyně, je skvělou volbou podlaha WELL-click, která se může pochlubit celovinylovou strukturou a voda tak pro ni není žádným problémem. Jednotlivé dekory obou řad zámkových podlah jsou totožné a proto je možné si plovoucí podlahu položit v jednom dekoru zcela všude. Nicméně je třeba brát v potaz rozdílnost v rámci tloušťky, protože kolekce RS-click disponuje celkovou tloušťkou 9,5 mm a kolekce WELL-click 5,5 mm.

Pokud byste raději volili lepenou formu podlahoviny v určité místnosti a stále chtěli udržet jednotný vizuál podlahy, i zde je řešení. Společnost Fatra nabízí stejné dekory i u lepených vinylových dílců u řady Thermofix, tudíž ani v tomto případě Vám nebude dělat problém zkombinovat lepenou a plovoucí podlahu v jednom designu celého interiéru. Opět ale musíte dát pozor na tloušťku krytiny, protože tato krytina je nabízena v celkové tloušťce 2 mm a 2,5 mm.

A ještě jeden tip na závěr. Pokud Vás už nudí fádní stěny a přemýšlíte, čím je zpestřit, netradičním řešením by mohl být právě vinyl. Vinylovou podlahovou krytinu Thermofix můžete použít i jako designový obklad stěny, který bude stylově navazovat na podlahu nebo naopak s ní kontrastovat.