S vinylovými podlahami nebude jarní úklid strašákem

Dle sociologických průzkumů věnují ženy úklidu až dvě hodiny denně. Taky vám to přijde příliš? Kde jen berou čas na ostatní povinnosti? Dnešní žena nechce být jen připoutaná k plotně, ale i ona se ráda věnuje koníčkům a zálibám. Řešení spočívá ve způsobu, jak usnadnit pravidelný úklid. A kde jinde s úklidem začít než od podlahy. Proto je již při výběru podlahové krytiny upřednostňovat takové, které budou vyžadovat minimum péče.

FC herold

Věnujte pozornost vlastnostem podlahy

Podlaha je místo, které je v interiéru nejnamáhanější. Její vhodný typ a správný výběr je velice důležitý, a to nejen z estetického hlediska, ale i užitného. Nikdo se přece nechce obávat rýh a škrábanců, když spadne na zem váza, nebo že zůstanou na podlaze stopy po malůvkách našich dětí.
Cestu k pohodlnému úklidu nabízejí luxusní vinylové podlahy Thermofix, které v poslední době prošly mnoha změnami. Mezi přednosti těchto podlah patří zejména jejich estetické a funkční vlastnosti. Vinylové podlahy jsou velice příjemné na dotek, vysoce odolné proti opotřebení, mechanickému poškození, vlhkosti a navíc mají nízkou hladinou hluku. Především však, a to ocení zejména moderní hospodyně, tyto podlahy vyžadují minimální nároky na údržbu. Stačí je pouze setřít a je uklizeno bez náročného luxování či leštění podlahy. Vinylové podlahy jsou nejlepším řešením pro celou rodinu i v případě, že vlastníte čtyřnohé miláčky.

thermofix-bedroom-hotel

Když se design skloubí s funkcí

Vinylové podlahy Thermofix jsou nabízeny v široké škále designů, které dokonale imitují přírodní materiály – dřevo (kolekce Elegance a Rustikal) či kámen (kolekce Stone). Jejich životnost je velmi dlouhá s garancí záruky na 10 let a to vše za velmi přijatelnou cenu. Navíc, pokud chcete vidět, jak tyto podlahy vypadají v interiéru, můžete si je vyzkoušet ve virtuálním showroomu, který vám dovolí kombinovat růžné vzory vinylových podlah s rozličnými interiéry.

Celý článek o úklidu podlahových krytin si můžete přečíst na bydleni.cz