náhled
28. 3. 2018Vzory

Dobrý den,
u prodejce v Brně se nám zalíbil dekor Mramor z řady Thermofix Stone. Dle sdělení prodavače tento dekor se již nevyrábí, očekávají v dohledné době nové vzory. Chtěla bych se optat:
1) bude v nové kolekci podobný dekor stávajícímu Mramoru
2) jestli cena nových dekorů za 1 m2 bude stejná, resp. sdělení ceny na nášlap 2mm za 1m2
3) kdy bude možné prohlédnout si vzorník nových dekorů na prodejně v Brně a případně datum, kdy by bylo možné nový dekor zakoupit
Děkuji a přeji pěkný den.
I. K.

Zobrazit odpověď
5. 3. 2018Vzory

Dobrý den,
nechali jsme si dodat podlahu Thermofix Jasan Brick a výsledný dojem je, jako by byla špinavá, jako vytřená špatně vyždímaným hadrem. Zastavili jsme montáž nábytku a hledáme znalce, který by posudil výsledek. Můžete nám poradit.
Děkuji.

Zobrazit odpověď
23. 2. 2018Vzory

Hezký den, ráda bych se zeptala, jestli za poslední 3 roky došlo ke změně barvy u dekoru fatra Thermofix, Dub přírodní 10131-1 – na fotkách zařízeného interiéru vypadá mnohem tmavší než ve vašem vzorníku – tak se chci zeptat, zda nebyl ten dekor během posledních tří let nějak měněn. Děkuji

Zobrazit odpověď
21. 2. 2018Vzory

Dobrý den,

máme obložené schody vinylovou podlahou Thermofix – dekor farmářské dřevo. Potřebuji jemné nedostatky finálně dodělat. Existuje pro tuto možnost nějaký silikon ve stejném dekoru?

Děkuji,
O.Starec

Zobrazit odpověď
28. 11. 2017Vzory

Dobrý den, dokázali byste mi poradit barevně vhodné lišty k podlaze Thermofix 10143-1? Takové, které mají středovou lištu pro ukládání kabelů. Děkuji. P. B.

Zobrazit odpověď
3. 10. 2017Vzory

Dobrý den,
do našeho bytu v panelovém domě jsme zvolili podlahu RS-click, Habr masiv 30113-2. Vzhledem k tomu, že elektrické rozvody nechceme zasekávat do panelu, hledáme k této podlaze vhodné lišty, kterými budeme kabely vést. Je možné použít lišty stejné jako k
Thermofixu ve stejném odstínu, tj. Habr masiv 10113-1? A je možné k těmto lištám sehnat i „krabice“ na zásuvky ve stejném designu? Popřípadě máte doporučení na nějakého dodavatele těchto „krabic“?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Zálešáková

Zobrazit odpověď
12. 9. 2017Vzory

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli vinylové podlahy VEPO od společnosti V-podlahy s.r.o. se vyrábějí ve Váších závodech? A jestli kvalita vinylových podlah VEPO je stejná s kvalitou Vašich podlah Thermofix? Pokud ne, prosím specifikovat rozdíly (kromě rozměrů)?

Zobrazit odpověď
24. 7. 2017Vzory

Dobrý deň. Mám vinilovú podlahu Fatrafloor Thermofix s tou najhrubšou nášlapnou vrstvou dezén dub a chcem sa opýtať či ju môžem čistiť parným čističom Karcher. Podlaha je nalepená na betónovej podlahe vyrovnanej tekutým nivelizačným poterom.

Zobrazit odpověď
11. 7. 2017Vzory

Dobrý den,
u známých se nám líbí vinylová podlaha v barvě thermofix „dub rustikal“ – Jelikož jste to nabízeli v dřívějších letech; chtěla bych se zeptat, zda je ještě tento odstín k dostání, k prodeji. děkuji za odpověď, V.

Zobrazit odpověď
7. 7. 2017Vzory

Dobrý den,jake lišty doporučujete na thermofix vzor dub chocolade?Dekuji.

Zobrazit odpověď

Články

Ke stažení

katalog
  • Katalog LINO 2017-2019
    • Katalog LINO 2017-2019