Poradna Fatra
6. 9. 2018Vzory

Dobry den..mame v dome podlahove vytapeni..na nem vylity beten.. resim jakou podladu dat,co mi doporucite z vynilovych podlah (lepené,clik…) jakou nejlevnejsi variantu,ktera ale i splni dobrou vyhrevnost podahy?
Tarkett (v rolich) je vynikova podlaha nebo ne? A zda eventuelne je vhodna na podlahove vytapeni? Nevim zda musime volit na toto vytapeni lepeny material nebo klidne i tento tarkett. Díky za odpoved I.

Zobrazit odpověď
24. 8. 2018Vzory

Dobrý den,
vybírala jsem si novou podlahu do svého bytu. I s ohledem na vzor a typ dřeva, z jakého budou všecny interiérové dveře s obložkami jsem si ze vzorníku vybrala cedr světlý 10105-4. Vybrala jsem jej i na základě celkového pohledu na vzor ve vašem virtuálním showroomu. Teď jsem zjistila, že od dubna máte novou kolekci vzorů a výše uvedený cedr světlý již není v nabídce. Chtěla bych se zeptat, který z nových vzorů je tomuto odstínu a kresbě dřeva nejblíže? Také nerozumím tomu, proč nemáte s ohledem na novou kolekci aktualizované vzory v showroomu, protože tento střet staré/nové kolekce je poněkud matoucí.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.
D. T.

Zobrazit odpověď
16. 8. 2018Vzory

Dobrý den,
mám podlahu FatraClick, Dub cappuccino 7311-2. Chtěla bych do další místnosti lepené dílce ve stejném vzoru, ale ten jsem nenašla. Který se mu hodně podobá?
Děkuji za info.

Zobrazit odpověď
1. 8. 2018Vzory

Dobrý den, čím bych měl čistit/udržovat výše zmíňěnou podlahu abych ji nijak nepoškodil?

Zobrazit odpověď
23. 7. 2018Vzory

Dobrý den,
v nejužším výběru pro podlahu jsme měli dub selský, kód 10135-1. Nyní ho již ve vaší nabídce nevidím, našla jsem jen kód 12135-1, ale ten má podle obrázků úplně jiný odstín. Je to opravdu tak, že původní odstín již není k mání? A jaký odstín ze současné nabídky je tomu původnímu dubu selskému nejblíž?
Děkuji, Monika Dokoupilová

Zobrazit odpověď
3. 7. 2018Vzory

Dobrý den, sháním pro kavárenský provoz vinyl / linoleum / pvc s výrazným vzorem, viz odkaz níže. Měli byste tip na konkrétní řadu? děkuji zoubková

https://www.atrafloor.com/floors/chevron-ii/
https://www.atrafloor.com/floors/curve/

Zobrazit odpověď
16. 5. 2018Vzory

Dobrý den,
předběžně jsem si do domu vybrala podlahu dub selský 10135-1. Je pravda, že došlo k přečíslování tohoto druhu podlahy a napíšete mi, pod jakým číslem se bude prodávat? děkuji, D. Z.

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
prosím Vás, plánujete jiné rozměry vzoru borovice antická 12147-1? Nebo u jiných vzorů? U vašeho distributora jsme se dozvěděli, že cca za měsíc by měly být nové rozměry, chci si tuto informaci ověřit.
Děkuji za odpověd

Zobrazit odpověď
14. 5. 2018Vzory

Dobrý deň, zo vzorkovníka sa mi páčia vzory Thermofix Dub Popelavý, Topol bílý a Dub belený. Vedeli by ste mi poslať obrázky ako tieto dekory vyzerajú položené v miestnosti? aby som videla ako to vyzerá na väčšej ploche. V showroome sa prvé dva dekory vybrať nedajú. Ďakujem a želám pekný deň. E.

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
nemáte ve vašem showroom vystavenou podlahu borovice antická 12147-1, stále se nemohu rozhodnout zda si tento odstín zvolit. Pomohlo by mi to vidět v prostoru. Ve vašem internetovém showroomu jde zvolit jen borovice 10140-1, je to ten stejný vzor akorát pod starým číslem? V katologu zrovna tento vzor nemáte na fotografii v pokoji..Děkuji mockrát za odpověd
S pozdravem
K.

Zobrazit odpověď

Články

Ke stažení

katalog
  • Katalog LINO 2017-2019
    • Katalog LINO 2017-2019