Poradna Fatra
16. 5. 2018Vzory

Dobrý den,
předběžně jsem si do domu vybrala podlahu dub selský 10135-1. Je pravda, že došlo k přečíslování tohoto druhu podlahy a napíšete mi, pod jakým číslem se bude prodávat? děkuji, D. Z.

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
prosím Vás, plánujete jiné rozměry vzoru borovice antická 12147-1? Nebo u jiných vzorů? U vašeho distributora jsme se dozvěděli, že cca za měsíc by měly být nové rozměry, chci si tuto informaci ověřit.
Děkuji za odpověd

Zobrazit odpověď
14. 5. 2018Vzory

Dobrý deň, zo vzorkovníka sa mi páčia vzory Thermofix Dub Popelavý, Topol bílý a Dub belený. Vedeli by ste mi poslať obrázky ako tieto dekory vyzerajú položené v miestnosti? aby som videla ako to vyzerá na väčšej ploche. V showroome sa prvé dva dekory vybrať nedajú. Ďakujem a želám pekný deň. E.

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
nemáte ve vašem showroom vystavenou podlahu borovice antická 12147-1, stále se nemohu rozhodnout zda si tento odstín zvolit. Pomohlo by mi to vidět v prostoru. Ve vašem internetovém showroomu jde zvolit jen borovice 10140-1, je to ten stejný vzor akorát pod starým číslem? V katologu zrovna tento vzor nemáte na fotografii v pokoji..Děkuji mockrát za odpověd
S pozdravem
K.

Zobrazit odpověď
4. 5. 2018Vzory

Dobrý den,
kde je možné si v Praze prohlédnout thermofix vinylové dílce click-clack (ideálně Praha 5, Praha 9 a okolí).
Děkuji,
Martina Valentová

Zobrazit odpověď
30. 4. 2018Vzory

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde na Zlínsku jsou k vidění nové vzory Thermofix 2018. Mají už někde na prodejně takové ty větší vzorníky?
Děkuji
S pozdravem
Z.

Zobrazit odpověď
28. 3. 2018Vzory

Dobrý den,
u prodejce v Brně se nám zalíbil dekor Mramor z řady Thermofix Stone. Dle sdělení prodavače tento dekor se již nevyrábí, očekávají v dohledné době nové vzory. Chtěla bych se optat:
1) bude v nové kolekci podobný dekor stávajícímu Mramoru
2) jestli cena nových dekorů za 1 m2 bude stejná, resp. sdělení ceny na nášlap 2mm za 1m2
3) kdy bude možné prohlédnout si vzorník nových dekorů na prodejně v Brně a případně datum, kdy by bylo možné nový dekor zakoupit
Děkuji a přeji pěkný den.
I. K.

Zobrazit odpověď
5. 3. 2018Vzory

Dobrý den,
nechali jsme si dodat podlahu Thermofix Jasan Brick a výsledný dojem je, jako by byla špinavá, jako vytřená špatně vyždímaným hadrem. Zastavili jsme montáž nábytku a hledáme znalce, který by posudil výsledek. Můžete nám poradit.
Děkuji.

Zobrazit odpověď
23. 2. 2018Vzory

Hezký den, ráda bych se zeptala, jestli za poslední 3 roky došlo ke změně barvy u dekoru fatra Thermofix, Dub přírodní 10131-1 – na fotkách zařízeného interiéru vypadá mnohem tmavší než ve vašem vzorníku – tak se chci zeptat, zda nebyl ten dekor během posledních tří let nějak měněn. Děkuji

Zobrazit odpověď
21. 2. 2018Vzory

Dobrý den,

máme obložené schody vinylovou podlahou Thermofix – dekor farmářské dřevo. Potřebuji jemné nedostatky finálně dodělat. Existuje pro tuto možnost nějaký silikon ve stejném dekoru?

Děkuji,
O.Starec

Zobrazit odpověď

Články

Ke stažení

katalog
  • Katalog LINO 2017-2019
    • Katalog LINO 2017-2019