Zavřít
   Poradna Fatra
   4. 1. 2019Prodej

   Dobrý den,
   máme již 2 roky neinstalovanou podlahu fatraclick letní dub. Jsme s ní v celku spokojeni, až na jednu zásadní věc. Podlaha lze velmi špatně uklidit, tak aby byla skutečně čistá. Máme melé dítě, které leze po čtyřech a neustále má černá kolena a špinavé ruky. My chodíme v domácí obuvi s bílou podrážkou, která je do dvou dnů špinavá.
   Podlahu denně vysávám výkonným vysavačem, 2 krát týdně vytírám. Dokonce jsem si pořídila robot na vytírání.
   Nejde tedy o to, že by na podlaze byly skvrny, ale podlaha přitahuje prach jak magnet.

   Můžete mi poradit, jak podlahu udržovat. Můžete mi doporučit třeba nějaký antistatický prostředek na mytí, který sníží statický efekt vinylu?

   Zobrazit odpověď
   2. 1. 2019Prodej

   Dobrý den, rozhoduji se zda použít podlahu FatraThermofix nebo FatraClick. Podlahář mi dnes tvrdil, že oba systémy mají srovnatelné vlastnosti pro použití s podlahovým topením. Dohledal jsem si, že lambda Thermofixu je 0,17 W/(m.K). Jaký je koeficient tepelné vodivosti (lambda) u systému FatraClick? Předem děkuji za odpověď.

   Zobrazit odpověď
   5. 11. 2018Prodej

   Dobrý den,
   chtěli bychom plovoucí vinylovou podlahu do koupelny (cca 8 m2). Jaká je cena?
   Děkuji,
   Martina Lepinová

   Zobrazit odpověď
   6. 9. 2018Prodej

   Dobrý den, v červenci jsem si nechala od firmy udělat lepenou vinylovou podlahu. Mezi kratšími stranami dílů jsou různě velké mezery. Část je nalepená těsně u sebe, zbytek je mezera i víc než dva milimetry. Bylo mi řečeno, že je to způsobeno vyšší teplotou v letních měsících. Dílce jsou ale viditelně nalepené nakřivo. Jak mám postupovat když firma nechce reklamaci uznat.

   Zobrazit odpověď
   3. 9. 2018Prodej

   Dobrý den,

   prosím cenovou relaci tohoto výrobku?
   Thermofix-Wood-Borovice mediterian-12143-1
   Děkuji.

   Zobrazit odpověď
   15. 8. 2018Prodej

   Dobrý den, chci se zeptat, zda vyrábíte a případně jaká je cena, click vinylové podlahy celk. síla mat. 5mm a síla nášlapné vrstvy 0,5mm.

   Děkuji za odpověď S pozdravem M. Hromčíková 603 102 604

   Zobrazit odpověď
   13. 8. 2018Prodej

   Dobrý den,
   chtěla bych se zeptat, jakým způsobem byly nahrazeny ftaláty ve vinylových podlahách, zda to je jiná složka, o které se zatím neví, že by mohla škodit. Je možné někde zjistit složení vinylových podlah? Děkuji za odpověď. Pavla Matušková

   Zobrazit odpověď
   11. 6. 2018Prodej

   Dobrý den, sháním vinylovou podlahu do baráku na podlahove vytápění, budou na ni běhat 2 děti, tak aby něco vydržela, dekor dřeva a doporučíte mi výšku podlahy a asi na click systém, bude se pokládat NY v litý beton co je na podlahove vytápění, děkuji S. a cca 130m2

   Zobrazit odpověď
   14. 5. 2018Prodej

   Dobrý den.
   Jaká je cenová relace tohoto výrobku?
   // Thermofix-
   Wood-Borovice antická-12147-1 //
   Děkuji za odpověď.

   Zobrazit odpověď
   30. 4. 2018Prodej

   dobrý den,
   máme položenou Vaši podlahu v chodbě a budeme v létě rekontruovat koupelnu a kvůli posunu dveří budeme muset část podlady rozebrat. Je prosím možné ji vůbec složit zpět nebo je to problematické? Pokud dojde k poškození některých čtverců, je možné si dokoupit a dosadit? děkuji, P.

   Zobrazit odpověď

   Články