Zavřít
   Poradna Fatra
   5. 11. 2018Prodej

   Dobrý den,
   chtěli bychom plovoucí vinylovou podlahu do koupelny (cca 8 m2). Jaká je cena?
   Děkuji,
   Martina Lepinová

   Zobrazit odpověď
   6. 9. 2018Prodej

   Dobrý den, v červenci jsem si nechala od firmy udělat lepenou vinylovou podlahu. Mezi kratšími stranami dílů jsou různě velké mezery. Část je nalepená těsně u sebe, zbytek je mezera i víc než dva milimetry. Bylo mi řečeno, že je to způsobeno vyšší teplotou v letních měsících. Dílce jsou ale viditelně nalepené nakřivo. Jak mám postupovat když firma nechce reklamaci uznat.

   Zobrazit odpověď
   3. 9. 2018Prodej

   Dobrý den,

   prosím cenovou relaci tohoto výrobku?
   Thermofix-Wood-Borovice mediterian-12143-1
   Děkuji.

   Zobrazit odpověď
   15. 8. 2018Prodej

   Dobrý den, chci se zeptat, zda vyrábíte a případně jaká je cena, click vinylové podlahy celk. síla mat. 5mm a síla nášlapné vrstvy 0,5mm.

   Děkuji za odpověď S pozdravem M. Hromčíková 603 102 604

   Zobrazit odpověď
   13. 8. 2018Prodej

   Dobrý den,
   chtěla bych se zeptat, jakým způsobem byly nahrazeny ftaláty ve vinylových podlahách, zda to je jiná složka, o které se zatím neví, že by mohla škodit. Je možné někde zjistit složení vinylových podlah? Děkuji za odpověď. Pavla Matušková

   Zobrazit odpověď
   11. 6. 2018Prodej

   Dobrý den, sháním vinylovou podlahu do baráku na podlahove vytápění, budou na ni běhat 2 děti, tak aby něco vydržela, dekor dřeva a doporučíte mi výšku podlahy a asi na click systém, bude se pokládat NY v litý beton co je na podlahove vytápění, děkuji S. a cca 130m2

   Zobrazit odpověď
   14. 5. 2018Prodej

   Dobrý den.
   Jaká je cenová relace tohoto výrobku?
   // Thermofix-
   Wood-Borovice antická-12147-1 //
   Děkuji za odpověď.

   Zobrazit odpověď
   30. 4. 2018Prodej

   dobrý den,
   máme položenou Vaši podlahu v chodbě a budeme v létě rekontruovat koupelnu a kvůli posunu dveří budeme muset část podlady rozebrat. Je prosím možné ji vůbec složit zpět nebo je to problematické? Pokud dojde k poškození některých čtverců, je možné si dokoupit a dosadit? děkuji, P.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, objednala jsem si u vás podlahu a spočítala jsem si špatně metry. můžete mi poradit co s tím. Mohu vám je vrátit, nebo vyměnit za jiné výrobky. Děkuji J. H.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý večer,před 6 lety sem koupil termofix a potreboval bych dokoupit stejnou a nebo aspoň podobnou šarží. Děkuji za odpověď. Číslo šarže je 1103 .

   Zobrazit odpověď

   Články