Poradna Fatra
11. 6. 2018Prodej

Dobrý den, sháním vinylovou podlahu do baráku na podlahove vytápění, budou na ni běhat 2 děti, tak aby něco vydržela, dekor dřeva a doporučíte mi výšku podlahy a asi na click systém, bude se pokládat NY v litý beton co je na podlahove vytápění, děkuji S. a cca 130m2

Zobrazit odpověď
14. 5. 2018Prodej

Dobrý den.
Jaká je cenová relace tohoto výrobku?
// Thermofix-
Wood-Borovice antická-12147-1 //
Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď
30. 4. 2018Prodej

dobrý den,
máme položenou Vaši podlahu v chodbě a budeme v létě rekontruovat koupelnu a kvůli posunu dveří budeme muset část podlady rozebrat. Je prosím možné ji vůbec složit zpět nebo je to problematické? Pokud dojde k poškození některých čtverců, je možné si dokoupit a dosadit? děkuji, P.

Zobrazit odpověď

Dobrý den, objednala jsem si u vás podlahu a spočítala jsem si špatně metry. můžete mi poradit co s tím. Mohu vám je vrátit, nebo vyměnit za jiné výrobky. Děkuji J. H.

Zobrazit odpověď

Dobrý večer,před 6 lety sem koupil termofix a potreboval bych dokoupit stejnou a nebo aspoň podobnou šarží. Děkuji za odpověď. Číslo šarže je 1103 .

Zobrazit odpověď
5. 4. 2018Prodej

Dobrý den,
rád bych položil v bytě podlahu z vinylových dílců Thermofix – vzor dřevo, ale rád bych viděl v reaálu nějakou vzorkovnici.
Vámi udávaní prodejci v Praze (V-podlahy, RIVA je mají podle internetových stránek pouze jako výprodej a Anvitrade je nemá na stránkách vůbec).
Jak mám chápat, že tyto prodejny nabízejí thermofix v dílcích pouze jako výprodej? Uvažuje se o ukončení výroby? Kde mohu v Praze nahlédnout do vzorkovnice?
Děkuji za odpověď
Vladimír Pfeifer

Zobrazit odpověď
16. 11. 2017Prodej

Dobrý den.Prosím měl bych zájem o vinylovou podlahu FatraFlor-dekor kaštan bělený(příp. vyrábíte-li dub polární).je možno zakoupit,či poslat u Vás u výrobce? Máte také nějaké množstevní slevy?Podlahové lišty,krytky máte v barvě zmiňovaného dekoru?Chtěl bych potažmo obložit dřevěné schodiště v tom samém dekoru,jaké navrhujete řešení ,jedná se o schody „s nosem“,tedy i oválné lepení.Jaké jsou prosím ceny folií na schodiště a bylo by možno je nařezat na přibližné dílce(rozměry bych dodal)Plocha podlahy je cca 56 m2.Děkuji srdečně.S pozdravem H. A.

Zobrazit odpověď
9. 11. 2017Prodej

Dobrý den,
měl bych zájem o vinylovou podlahu, máte v sortimentu vinyl v rolích popříladě katalog, jde mi o tři místnosti jsou to obývací pokoje o rozměrech 4,20×4,45, 4,00×4,17, 4,20×4,20,
Děkuji
Jarda Hradečný

Zobrazit odpověď
12. 9. 2017Prodej

Dobrý den je možno u Vás objednat PVC lino Novoflor standard cca 6 m v roli jsem s ním spokojena , předem děkuji za odpověď a pokud ano jak postupovat
s pozdravem Široká

Zobrazit odpověď
31. 7. 2017Prodej

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit nějakou prodejnu v Plzni, která má k prohlédnutí vinylovou podlahu Fatra click a Fatra RS-click? Na Vašem webu mi to žádného prodejce nenachází a potřeboval bych vidět prodávané vzory.

Děkuji,

Bárta

Zobrazit odpověď

Články