náhled
5. 4. 2018Prodej

Dobrý den,
rád bych položil v bytě podlahu z vinylových dílců Thermofix – vzor dřevo, ale rád bych viděl v reaálu nějakou vzorkovnici.
Vámi udávaní prodejci v Praze (V-podlahy, RIVA je mají podle internetových stránek pouze jako výprodej a Anvitrade je nemá na stránkách vůbec).
Jak mám chápat, že tyto prodejny nabízejí thermofix v dílcích pouze jako výprodej? Uvažuje se o ukončení výroby? Kde mohu v Praze nahlédnout do vzorkovnice?
Děkuji za odpověď
Vladimír Pfeifer

Zobrazit odpověď
16. 11. 2017Prodej

Dobrý den.Prosím měl bych zájem o vinylovou podlahu FatraFlor-dekor kaštan bělený(příp. vyrábíte-li dub polární).je možno zakoupit,či poslat u Vás u výrobce? Máte také nějaké množstevní slevy?Podlahové lišty,krytky máte v barvě zmiňovaného dekoru?Chtěl bych potažmo obložit dřevěné schodiště v tom samém dekoru,jaké navrhujete řešení ,jedná se o schody „s nosem“,tedy i oválné lepení.Jaké jsou prosím ceny folií na schodiště a bylo by možno je nařezat na přibližné dílce(rozměry bych dodal)Plocha podlahy je cca 56 m2.Děkuji srdečně.S pozdravem H. A.

Zobrazit odpověď
9. 11. 2017Prodej

Dobrý den,
měl bych zájem o vinylovou podlahu, máte v sortimentu vinyl v rolích popříladě katalog, jde mi o tři místnosti jsou to obývací pokoje o rozměrech 4,20×4,45, 4,00×4,17, 4,20×4,20,
Děkuji
Jarda Hradečný

Zobrazit odpověď
12. 9. 2017Prodej

Dobrý den je možno u Vás objednat PVC lino Novoflor standard cca 6 m v roli jsem s ním spokojena , předem děkuji za odpověď a pokud ano jak postupovat
s pozdravem Široká

Zobrazit odpověď
31. 7. 2017Prodej

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit nějakou prodejnu v Plzni, která má k prohlédnutí vinylovou podlahu Fatra click a Fatra RS-click? Na Vašem webu mi to žádného prodejce nenachází a potřeboval bych vidět prodávané vzory.

Děkuji,

Bárta

Zobrazit odpověď
19. 7. 2017Prodej

Dobrý den,

mám na terase položenou dlažbu a trochu protéká do bytu pod, bylo mi doporučeno dát na dlažbu fólii. Je možné k tomu použít nějaký z vašich výrobků a který? Můžu tam nechat jen tuto fólii nebo na to musím ještě něco položit? Pokud ne, vydrží fólie nábytek na terase, nebudou se v tom dělat rýhy? Můžete mi případně někoho doporučit, kdo to dělá v oklolí Opavy?

Zobrazit odpověď
5. 6. 2017Prodej

Jsme manzele -vozickari, pouzivame elektricke voziky, chteli bychom do jidelni a kuchyne polozit krytinu od vas, myslite ze mame vybirat z podlach pro prumyslove haly se zatez 34/43 nebo postaci i z jine kategorie? Se zatezovymi koberci nejsme spokojeni, sotva vydrzi 3 roky a to kupujeme udajne ty nejkvalitnejsi. Diky za odpoved. Bozilova

Zobrazit odpověď
29. 3. 2017Prodej

VÁŽENÍ,

JE MOŽNOU KOUPIT VIYLOVOU PODLAHU I V ROLÍCH?
MYSLÍME SI, ŽE JE JEDNODUŠŠÍ POKLÁDKA, ŽIVOTNOST I ÚDRŽBA.
POTŘEBOVALI BYCHOM KVALITNĚJŠÍ.
CHODILO BY SE PO PODLAZE S BERLEMI.

KDE BYCHOM MOHLI VIDĚT VZORKY?

DĚKUJI

B.K. – HRADEC KRÁLOVÉ

Zobrazit odpověď
20. 3. 2017Prodej

Dobrý den
při neopatrném posouvání židle se stalo, že nám na podlahovině vznikly rýhy. Naštěstí nejsou moc velké ale jsou vidět. Poraďte prosím, čím lze takto poškozený povrch Thermofixu ošetřit. Děkuji zedníček

Zobrazit odpověď
13. 3. 2017Prodej

Dobrý den
Chci se prosím informovat zda je možné použít vinylové dílce Thermofix na podlaze s elektrickým podlahovým vytápěním (uloženým v litém betonu)?
Děkuji

Zobrazit odpověď

Články