Zavřít
   Poradna Fatra

   Pokládka

   19. 11. 2018Pokládka

   Dobrý den! Chtěl bych se zeptat, jestli se tento podlahový materiál dá čistit parním čističem bez toho, aby se poškodil povrch podlahy, nebo jednotlivé dílce se neodlepily od stěrky. Děkuji H. J.

   Zobrazit odpověď
   8. 11. 2018Pokládka

   Lze použít Thermofix tl, 2 mm do kancelářských prostor.Podlaha bude zatížena běžným kancelářským provozem a pohybem nábytkových koleček.

   Zobrazit odpověď
   23. 10. 2018Pokládka

   Dobrý den,

   v bytě bych si rád zařídil elektrické podlahové topení. V místnostech jsou parkety a dlažba. Představoval bych si to tak, že se na stávající podlahu dá nivelační a izolační podložka, na ní elektrická topná fólie a na ní vinylová podlaha ze skládacích dílců. Je to možné? Případně nějaké jiné řešení bez nutnosti kopat stávající podlahy?

   Děkuji za odpověď

   Zobrazit odpověď
   17. 10. 2018Pokládka

   Dobrý den,
   potřeboval bych se dostat na úroveň podlahy v chodbě, což znamená navýšit podklad pod Fatraclick o 25mm. Místnost, ve které se bude pokládat Fatraclick je v přízemí rodinného domu a je částečně podsklepená. Betonová podlaha je vystěrkovaná a dokonale rovná. Má představa o skladbě je následující: PE folie, hobra desky 10mm, OSB desky 15mm (pero/drážka) a na ně přímo podlaha Fatraclick. Použití hobry volím z důvodu zlepšení tepelně-izolačních vlastností.
   Prosím o odpověď, zda je má úvaha správná nebo zda navrhujete jinou skladbu podlahy.
   S pozdravem Lukáš K.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,

   u řemeslníka jsem si objednala lepenou podlahu Fatra floor. Řemeslník podlahu položil, ale v některých místech jsou boule. Snažila jsem se reklamovat jako vadnou pokládku, neboť materiál byl v pořádku. Řemeslník mi řekl, že je to vidtět pouze proti světlu, a že takhle se podlaha nehodnotí, že proti světlu to vidět nejde a tudíž je to v pořádku a normální. Má pravdu?

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,chceme pokládat v obýváku lino a podklad máme dřevotřísku,ktera byla pred tim pod kobercem. Drevotrisku jsme chtěli vytrhat,ale drží je lepená i sroubovana a povrch je rovný.Mam dotaz,zdali to může zůstat ,čím vyplnit dvou milimetr.spoje mezi drevotriskami,zda dat pod lino nějakou penovou podložku a musíli být prilepene.Děkuji za odpoved.

   Zobrazit odpověď
   5. 10. 2018Pokládka

   Dobrý den, sháníme povrch do malé tělocvičny – rozcvičovny pro hokejisty a krasobruslařky. Nyní je v místnosti dlažba. Prosím o doporučení materiálu, více popř. na tel. 602 682 391.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,jak správně zhotovit podklad pod click vinyl z OSB?Moje představa:Vyndání nynějších zdevastovaných parket přibytých na prknech a na to dvě vrstvy OSB jako plovoucí,tedy spodní vrstvu bych nešrouboval k prknům,pouze ty dvě vrstvy OSB,nevím zda by to bylo funkční řešení a popř. jaké min. tloušťky OSB.Děkuji za odpověď.

   Zobrazit odpověď
   14. 9. 2018Pokládka

   Dobrý deň, chceli by sme pokryť tribúnu v športovej hale novým PVC alebo vinylom. Konštrukcia je ocelová, lepilo by sa to priamo na oceľovú platňu. Je to vôbec takto možné? Tiež sa chcem spýtať či vieme od Vás objednať cca. 120 m2 a v akej by to bolo cene. Máme záujem o Novoflor Extra Comfort. Ďakujem za odpoveď.

   Zobrazit odpověď
   10. 9. 2018Pokládka

   Dobrý den,
   Mám dotaz ohledně pokládky lepeného vinylu. Prý se před pokladkou musí podklad vylít nivelační stěrkou, ikdyž mám podklad anhydrid, který je rovný?!Je to pravda a proč to tak případně je?
   Předem děkuji za odpověď Jan K.

   Zobrazit odpověď

   Články