náhled

Pokládka

8. 3. 2018Pokládka

Dobrý den,
uvažuji o provedení lepeného vinylu v bytě (ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj), ale jednotlivé místnosti mají mezi sebou výškové rozdíly. Budu tedy potřebovat zvýšit (dorovnat) podlahu (cca. 20 – 30 mm). Stávající podlaha je korek. Je možné na stávající podlahu (korek) nalepit MDF desku a na tu poté nalepit vinyl?
Děkuji
Ch.

Zobrazit odpověď
7. 3. 2018Pokládka

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je nějaká možnost opravit poškrábání na podlaze Fatra – stěhovali jsme sedačku a bohužel máme na ni škrábance od koleček a nejdou rozleštit. děkuju za odpověď, P. Neuman

Zobrazit odpověď
5. 3. 2018Pokládka

Dobrý deň, viete mi odporučiť nejakú odbornú firmu na pokládku podlahy typu vinylové dílce thermofix?? najlepšie v Jihomoravské kraji alebo Trnavskom kraji. Ďakujem

Zobrazit odpověď
23. 2. 2018Pokládka

Dobrý den, mohli byste mi sdělit, zda je vhodné pořídit si podlahové vytápění v kombinaci s vinylovou podlahou? Nedochází k vyšší prašnosti díky elektrostatickému náboji? Děkuji za odpověď. M. S.

Zobrazit odpověď
19. 2. 2018Pokládka

Dobrý den,

mohli byste mi prosím uvést, jak je na tom systém Fatraclick co se týká obsahu nebo možného uvolňování ftalátů a formaldehydu (popř. jiných těkavých látek)? Moc Vám děkuji a přeji hezký den.

V. H.

Zobrazit odpověď
12. 2. 2018Pokládka

Dobrý den,

mohu dílce podlahy řezat ruční okružní pilou a pokud ano, jakou doporučujete velikost pilového zubu?

děkuji

I. M.

Zobrazit odpověď
7. 2. 2018Pokládka

Dobrý den, stavíme dům, kde v podlaze bude elektrické topení. Přímo tedy elektrické odporové kabely. Bohužel, tady v Plzni nám řeklo několik podlahářů, (např. Dům podlah) že nám Thermofix od Fatry na tento tip podlahy nepoloží. Není to udajně v technické specifikaci a nedají nám záruku na práci. Stejně jsem nepochodil, i u malého podlaháře z Prahy, kde mi řekl to samé. Jinde mi řekli, že to položit lze za určitých podmínek. Chtěl bych se tedy zeptat, jak to je. A pokud lze položit, jestli je lepší Thermofix, Fatraclick nebo RS-click na tento tip podlahového topení. Za odpověď předem děkuij a přeji hezký den. S pozdravem P. M.

Zobrazit odpověď
1. 2. 2018Pokládka

Lza polozit vinyl do místnosti kde bude stát krb a kuchyňská linka?

Zobrazit odpověď

Dobry den,

rad bych se zeptal jestli je mozne polozit do kuchyne na puvodni drevenou lakovanou podlahu vinylovou podlahu? Dekuji

S pozdravem a pranim hezkeho dne,
J. R.

Zobrazit odpověď

Dobrý den, vybíráme vinylovou podlahu na nasi novostavbu a rozhodli jsme se pro fatru a to fatraclick nebo rsclick, ktery se nelepi a mám dotaz ohledně ukončovaích lišt kolem francouzkých oken – nabízíte i ukončovací lišty k francouzkým oknám, které pasují do fatraclicku pripadne rsclicku? Děkujeme za odpoveď. S pozdravem M.

Zobrazit odpověď

Články