Sleva 10% na podlahy pro nemocnice

Rádi bychom Vám představili novou podlahovou krytinu a materiály pro obklady stěn společnosti Fatra, a.s., Napajedla, vhodné zejména nemocniční prostory.

Vzhledem k tomu, že zdravotnictví patří mezi významné odběratele PVC podlahových krytin, vyvinula společnost Fatra podlahovou krytinu pod názvem „STAR“ v deseti vzájemně kombinovatelných vzorech které najdete v příloze.

Prospekt STAR ke stažení

Tato podlahová krytina je odolnější proti poškrábání pohyblivým nábytkem a konstrukce podlahové krytiny předurčuje použití dle EN do prostorů s velmi vysokou zátěží v komerční výstavbě i vysokou zátěží v lehkém průmyslu.

Doporučujeme běžnou pravidelnou údržbu s využitím vhodných prostředků na ošetřování PVC podlahových krytin.

Mimo výše uvedené novinky můžete použít i naše standardní homogenní podlahové krytiny určené pro prostory s požadavkem na elektrostaticky vodivé provedení podlahy, např. prostory s nebezpečím výbuchu, RTG pracoviště, operační sály, přípravny atd. – Elektrostatik a Dynamik které se vyrábí ve čtvercích 608x608mm.

Na výše uvedené podlahové krytiny Vám nabízíme akční slevu 10%.

Pro obklady stěn chodeb a čekáren Vám doporučujeme nově vyvinutý materiál s názvem „MODUL“. Obklad je opatřen antibakteriální úpravou, nánosem snižující špinění a úpravou tlumení zvuků.

Podrobnější informace Vám rádi sdělí:

Miroslav Obdržálek, tel.: 724 405 716, e-mail: mobdrzalek@fatra.cz