Položit vinylovou podlahu svépomocí? Žádný problém!

Výměna podlahy u zařízených domů či bytů nebo pokládka podlahové krytiny v nových prostorách může na první pohled vypadat složitě. Jde však pouze o to, jaký druh podlahy si vyberete. A právě výběr ze široké palety designových řešení bude nakonec možná mnohem složitější než samotná pokládka.

Unikátní systém skládání podlahových dílců do sebe přináší na trh společnost Fatra. Plovoucí vinylová podlaha FatraClick totiž umožňuje díky patentovanému zámkovému systému Uniclic® velmi snadné položení, které případně zvládnete i sami. Žádné lepení, stačí opravdu jen kliknout a tak spojovat jednotlivé dílce do sebe, můžete si tak vytvořit i vlastní netradiční kombinace. A že je opravdu z čeho kombinovat dokládá nabídka 19 originálních přírodních dekorů inspirovaných dřevinami z celého světa, přičemž ke všem jsou nabízeny i stejné designové lišty.

FatraClick - Dub toskánksý

Podlahy jsou testovány na odolnost vůči bakteriím a usnadní tak život i rodinám s alergiky, čistota se zde díky snadnému uklízení udržuje velmi dobře. Samotnou chůzí po podlaze nebudete určitě nikoho rušit, neboť spojení výhod vinylové a plovoucí podlahové krytiny zaručuje velmi tichý nášlap.