Průmyslové podlahy – Podlahy do nemocnic a laboratoří

Průmyslové podlahy – Podlahy do nemocnic a laboratoří

Požadavků, které musí splňovat podlaha do nemocnic, čekáren a laboratoří je celá řada. Jejich vlastnosti proto musí být jiné než vlastnosti podlah do interiérů domácností. Na vysoké požadavky podlahových krytin pro zdravotnická zařízení reaguje tradiční česká značka Fatra se svou speciální nabídkou podlah do nemocnic a laboratoří. Ty splňují nároky na odolnost, snadnou údržbu i na design.

Speciální kolekce podlah Fatra

Podlahy značky Fatra jsou určeny nejen do domácností, ale také ke komerčním účelům, do škol a školek, do hotelů a restaurací i pro průmyslové haly. Samostatnou kapitolou jsou podlahy do nemocnic a laboratoří, které se dělí na podlahy pro operační sály, rentgeny a laboratoře a podlahy do nemocničních pokojů či čekáren.

Podlahy ELEKTROSTATIK a DYNAMIK

Kvalitní a odolné podlahy, jež jsou elektrostaticky vodivé či antistatické? Homogenní podlahoviny LINO Fatra ELEKTROSTATIK a DYNAMIK najdou své uplatnění právě na operačních sálech i v laboratořích.

Podlahy Novoflor Extra

Mezi podlahové krytiny v dílcích Novoflor Extra se řadí Novoflor Extra Ideal, Novoflor Extra Statik SD, Novoflor Extra Super a Novoflor Extra Vario. Všechny z uvedených podlah vynikají vysokou odolností. Výjimečnou vlastností podlah Novoflor Extra Statik SD je skutečnost, že podlahovina odvádí statický náboj a zastupuje tak skupinu antistatických podlahových krytin. Podlahy Novoflor Extra Super a Novoflor Extra Vario vynikají odolností, protiskluzností i stálobarevností na umělém světle.

Vinylové dílce Thermofix

Podlahy mohou napomáhat také k vytváření prostředí, v němž se pacienti budou cítit příjemně. Při výběrů podlah do nemocničních pokojů i čekáren jsou proto vhodné luxusní vinylové dílce Thermofix®, které splňují nejen vysoké požadavky na odolnost, ale, díky velkému výběru dekorů i odstínů, také na design. V nabídce je hned 52 dekorů v imitaci dřeva, kamene a koberců. Podlahové krytiny Thermofix® v dílcích se vyrábějí již od roku 2003 a řadí se k nejkvalitnějším krytinám na světě.