Novinka – voděodolná plovoucí podlaha WELL-click

Novinka – voděodolná plovoucí podlaha WELL-click

Pokud hledáte podlahu do prostor se zvýšenou vlhkostí, celovinylová zámková podlaha WELL-click je trefou do černého. Jedná se o novinku, která se od současných plovoucích podlah poměrně liší.

Univerzální využití

Využití najde tato vícevrstvá podlaha díky svým jedinečným vlastnostem prakticky v jakýchkoli prostorách, včetně těch nejnáročnějších jako jsou koupelny či kuchyně. To je dáno celovinylovou strukturou, díky níž je ideální volbou do prostor se zvýšenou vlhkostí.

Jednotlivé dekory byly vybrány z kolekce RS-click, a proto je možné si plovoucí vinylovou podlahu položit v jednom dekoru zcela všude, nicméně je potřeba brát v potaz i rozdílnost v rámci tloušťky. Kolekce FatraClick a RS-click disponují celkovou tloušťkou 9,5 mm a kolekce WELL-click tloušťkou 5,5 mm.

Objevte její výhody

Mezi hlavní výhody této podlahy patří jednoduchá instalace na základě click systému, kdy se do sebe jednotlivé dílce zacvaknou. Pokládku tak zvládne i začátečník. Vyniká vysokou hodnotou zvukové izolace a díky své struktuře je možné ji pokládat na podlahové topení. Hodí se také pro alergiky, je zdravotně nezávadná a povrch odolný vůči bakteriím zabraňuje množení mikrobů a roztočů.