Nová kolekce Thermofix

Nová kolekce Thermofix

Od 1.3.2015 uvádí společnost Fatra na trh novou kolekci luxusních vinylových dílců Thermofix.

Nejúspěšnější vzory let minulých byly obohaceny o 21 zbrusu nových a k výběru je tedy 52 dekorů věrně imitujících dřevo, kámen a nově i koberec.

Thermofix díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější vinylové heterogenní podlahoviny na světě. Fatra, a. s. při výrobě využívá receptur, které neobsahují ftalátová změkčovadla. Nové dekory podlah Thermofix tento zákazníky vyžadovaný trend splňují, čímž dochází k významnému vylepšení produktu po stránce zdravotní a hygienické.

Luxusní vinylová podlahovina Thermofix má řadu výhod. Vyžaduje minimální péči, je odolná nejen proti opotřebení, ale také k vlhkému prostředí a velmi dlouho si zachovává originální podobu. Neméně důležitý je také dobrý teplotní vjem či velmi nízká úroveň hluku. Thermofix je možné aplikovat do místností s podlahovým vytápěním. Materiál reaguje na prohřívání rychleji než většina ostatních podlahových krytin.

Vinylové dílce se vyrábí v rozměru 900 x 150 mm (u imitace dřeva) a 900 x 300 mm, či 450 x 450 mm (u imitace keramické dlažby a textilu).