Nová kolekce podlah FatraClick, nyní ve dvou rozměrech

Nová kolekce podlah FatraClick, nyní ve dvou rozměrech

V roce 2020 Vám přinášíme novou kolekci FatraClick, která je oproti předchozí obohacena o dekory imitující kámen – břidlici. Vybírat si můžete z celkem 20 osobitých vzorů, z nichž jsme z minulé kolekce ponechali pět nejoblíbenějších, konkrétně Dub toskánský, Dub cappuccino, Dub cer hnědý, Dub letní a Kaštan bělený. V nových patnácti dekorech naleznete nejen imitaci kamene – Silica light, Silica middle a Silica dark v novém rozměru 915 x 305 mm, ale také širokou paletu odstínů dřeva ve stávajícím rozměru 1235 x 230 mm, kde jsme více zabrousili do tónů světlejších podlah, které se v poslední době těší čím dál větší oblibě. A to je velká změna oproti již končící kolekci, kde se naopak objevovaly podlahy spíše tmavší. Světlé dekory opticky zvětšují prostor a jsou tak skvělou volbou do menších a tmavších prostor. Osloví Vás určitě světlejší odstíny jako jsou Dub latte, Dub bush či Dub sněžný. Fanoušci šedých podlah potěší třeba Dub lávový nebo Dub hard. Paleta odstínů je velmi rozmanitá a trendy, vybere si zajisté každý právě tu svou.

Výjimečnost těmto podlahám dodává autentická kresba přírodního dřeva a břidlice, a to nejen na pohled, ale i na dotek díky povrchové struktuře.

A proč jsou plovoucí vinylové podlahy nejvíce žádaný typ podlahových krytin? Zejména rychlost pokládky bez lepení je jejich hlavní výhodou. Každá lamela je opatřena patentním zámkovým uniclick systémem, kdy do sebe jednotlivé dílce zacvaknou. Balení je navíc opatřeno kladečským předpisem, práci tak zvládne i laik.

Další plus je vynikající zvuková izolace, neboť každý dílec je vybaven korkovou vrstvou. Fatraclick je navíc možné položit i na podlahové topení. Povrch je odolný vůči bakteriím a běžně používaným chemikáliím.