Nová kolekce podlahovin v rolích LINO Fatra – šíře role 2 metry

Nová kolekce podlahovin v rolích LINO Fatra – šíře role 2 metry

Přicházíme na trh s novou kolekcí podlahových krytin v rolích – šíře 2 metry. V průběhu roku 2021 jsme spustili novou výrobní linku, díky níž se rozšířily nejen naše výrobní kapacity, ale i výrobkové portfolio. Za pomoci moderních evropských technologií tak nabízíme nejvyšší kvalitu s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.

Nové kolekce přinášejí nové možnosti pro vaše projekty. Chcete-li dosáhnout industriálního designu, pak vás potěší vzory kolekce NFE Comet, které věrně imitují betonové stěrky. Pro rozzáření interiéru využijte širokou paletu barevných vzorů kolekce NFE Sparkle nebo NFS Virgo. Ty dodají interiéru jednotný tón v příjemných barevných odstínech.

Pro náročnější zákazníky zde máme unikátní kolekci NFE Mars, která nabízí imitaci designové skladby dřevěné podlahy. Nelze také opomenout kolekci NFS Wega, která představuje tradiční, přesto vkusnou imitaci korkových, kamenných a dřevěných vzorů. K doplnění celého portfolia byla pečlivě vybrána kolekce NFE Tauri, která svým originálním vzhledem imitující povrch vesmírných těles, přináší zcela nový element do jakéhokoliv prostoru. Původní oblíbená kolekce NFE Grit je nyní také nabízena v šíři 2 m a to ve všech 8 dekorech imitující kamenné vzory.

Nové kolekce v šíři 2 m nabízí nepřeberné množství designových možností, které vzešly z aktuálních módních trendů a jsou efektivním řešením do domácností, kanceláří, škol, zdravotnických zařízení, hotelů, restaurací, ale i lehkého průmyslu.

Podlahové krytiny kromě své estetické a užitné funkce musí splňovat ty nejvyšší hygienické standardy, proto je horní vrstva našich podlahovin vytvořena pomocí UV tvrditelného PUR laku. Vytvrzený PUR lak vytváří souvislý nános, který umocňuje atraktivní vzhled dekoru krytiny, zvyšuje odolnost povrchu proti chemikáliím a usnadňuje údržbu. PUR lak je ošetřen metodou SILVER block, která vytváří štít proti nežádoucímu působení bakterií. Ochrany je dosaženo začleněním aditiv na bázi sloučenin stříbra do formulace laku, přitom se ionty stříbra po vytvrzení laku stávají trvalou součástí takto vytvořeného nánosu. Účinnost SILVER block ochrany byla testována a ověřena nezávislou zkušebnou dle mezinárodní normy ISO 22196:2011.

Nových 68 dekorů je doplněno již stávajícími podlahovými krytinami v rolích šíře 1,5 m a homogenními podlahovinami v dílcích, které vynikají odolným povrchem a svými elektrickými vlastnosti.

Sortiment doplňuje heterogenní stěnová krytina MODUL v roli šíře 1,5 m, která najde využití v objektech s těžkým namáháním, kde jsou kladeny vysoké požadavky na hygienu a ochranu před mechanickým poškozením stěn.

PVC vinylová podlaha nabízí tyto hlavní výhody:

  • PUR ochranná vrstva
  • Vysoký stupeň zátěže třídy 41 – 43
  • Vysoká odolnost povrchu vůči skvrnám a chemikáliím
  • Možnost pokládky na podlahové topení
  • Vzájemná kombinovatelnost dekorů
  • Povrch odolný vůči bakteriím