FatraClick – plovoucí vinylová podlaha

Rekonstruujete byt? Stavíte dům, domek nebo chatu? Chcete moderní bydlení, které je vkusné a zároveň praktické? Začněte od podlahy.

V současném moderním pojetí bytové kultury se podlaha stává důležitým výtvarným prvkem. Každá podlaha má však svá specifika a vlastnosti, podle kterých byste se měli při výběru řídit. Před koupí především promyslete, kam a jakou krytinu chcete a zvažte i zdravotní nezávadnost materiálu. Rozhodující vliv na trvanlivost a vzhled podlah mají klimatické podmínky v místnosti a vlhkost. Pamatujte tedy na to, že každý materiál reaguje jinak.

Pokud hledáte podlahu se snadnou instalací a přitom vysoce elegantní, zvolte vinylovou plovoucí podlahu FatraClick.

Modřín tibetský - FatraCLick - plovoucí vynilové podlahy z Fatry

Díky své konstrukci má FatraClick řadu vynikajících vlastností. Je vyrobena ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska s tloušťkou 6,8 mm se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je zespod opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část tvoří PVC materiál s PUR úpravou a nášlapnou vrstvou o tloušťce 0,4 mm. FatraClick je vybaven zámkem UNICLIC, což umožňuje snadnou pokládku plovoucím způsobem bez nutnosti aplikace jakékoliv podložné vrstvy. Velmi odolné a zároveň pružné „palubky“ FatraClick jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je umístit do všech prostor vašeho bytu.

Kolekci tvoří 10 elegantních vzorů dřeva, které zahrnují v současnosti tak oblíbenou katrovanou či bělenou úpravu, ale rovněž i klasické vzory javorového či dubového dřeva. FatraClick se hodí do všech typů interiérů, od moderně, futuristicky zařízených prostor až po klasicky elegantní byt či rodinný dům. Máte-li vysoké požadavky na design a praktičnost současně, FatraClick Vám bude určitě vyhovovat. Tato podlahová krytina je odolná proti opotřebení, špíně a je nenáročná na údržbu.

Podlaha FatraClick Vám bude sympatická svou dostupností, příjemným, kultivovaným vzhledem, ale i desetiletou garancí a výhodnou cenou. Spotřebitelé zakoupí podlahu v obchodní síti V-podlahy (www.vplast.cz).

Už teď se Vám FatraClick zamlouvá? Neváhejte a přijďte se na něj osobně podívat do předváděcích prodejen obchodní sítě V-podlahy. Odborně vyškolení prodejci Vám FatraClick detailně představí, ukážou vzorky jednotlivých dekorů a nabídnou kompletní služby zahrnující dodání zboží i pokládku materiálu. Podrobnější informace si můžete vyžádat na všech prodejnách firmy V-plast, u franchisových partnerů v Karlových Varech a Pardubicích a rovněž na webových stránkách www.vplast.cz.

FatraClick – Nechte se unést snadnou instalací při maximálním komfortu.