Fatra vystavovala na veletrhu Batimat

Batimat je největším stavebním veletrhem na světě a je gigantickou přehlídkou stavebních materiálů, strojů služeb a inovací ve stavebním průmyslu. Na ploše 115 000 m2 se každýdruhý. rok setkávají statisíce odborných návštěvníků s vystavovateli z celého stavebního odvětví.

Stánek byl koncipován do moderního, svěžího a ekologického stylu. Stánek byl koncipován do moderního, svěžího a ekologického stylu.

Stánek byl koncipován do moderního, svěžího a ekologického stylu.

Batimat je veletrhem poskytujícím řadu moderních služeb pro efektivní propojení mezi dodavateli a odběrateli a také příležitostí k proniknutí na mezinárodní trhy, k setkání s novými obchodními partnery a upevnění vztahů s partnery stávajícími a především k odbytu výrobků a služeb.

Segmenty Izolačních fólií a Podlahových krytin společnosti Fatra, a.s. vystavovaly na veletrhu z důvodů hledání obchodních příležitostí a partnerů ve Francii. Díky aktivitě prodejců bylo v průběhu veletrhu vedeno řada jednání a získáno přes 200 kontaktů od zájemců o nabízené produkty nejen z Francie ale i celého světa.

Zelené střechy a fotovoltaika

Trendy letošního veletrhu v oblasti izolačních materiálů byly bezesporu zelené střechy, fotovoltaika a úsporné materiály šetřící nejen peníze majitelů nemovitostí ale i životní prostředí. Tento pohled nás utvrdil v tom, že jsme se vydali správným směrem při vývojovém a prodejním zaměření na tepelné, zelené a fotovoltaické střechy a moderní izolační materiály.

V oblasti podlahových krytin jsou vidět na špici plně funkční plastové imitace exotických dřevin ale trend nástupu je u barevně extravagantních podlahových krytin v černobílém, jasně zeleném nebo růžovém provedení s řadou geometrických prvků a ornamentů.

Účast na veletrhu hodnotíme velmi pozitivně v tom, že splnil naše očekávání v navázání nových obchodních kontaktů s potenciálními partnery v západní Evropě. Došlo k představení nového střešního fotovoltaického systému a prezentaci kompletního sortimentu pro stavebnictví.