Fatra v pořadu „Jak se staví sen“

Pořad najdete zde: http://play.iprima.cz/all/251572/1187

Také sledujete populární pořad o bydlení „Jak se staví sen“?. V pěti květnových a červnových dílech budou designéři mimo jiné řešit i kvalitní a rychlé přestavby podlah, vybírat budou z luxusních vinylových podlah společnosti Fatra, z kolekcí FatraClick a Thermofix.

První díl můžete sledovat v premiéře na programu Prima Family 12. května od 18 hodin. Přestavba se bude realizovat pro starší pár z Poděbrad. V akci budou opět designéři Simona Fritz a Zdeněk Němec. Rekonstrukce se týká obývacího pokoje, kde se čas zastavil někdy v polovině 70. let, proměnu již tedy opravdu potřeboval.

Pro podlahu FatraClick se designéři rozhodli kvůli požadavku majitelky domu, která chtěla podlahovou krytinu, jež by byla měkčí pro chůzi i příjemnější a teplejší na dotyk než klasické laminátové podlahy. Jelikož se celá proměna musí v pořadu stihnout za 48 hodin, byl požadavek také na rychlou a snadnou pokládku. A to vše podlaha FatraClick splňuje dokonale. Povrch pro pokládku nemusí být dokonale rovný a především se tato podlaha nemusí vůbec lepit, pouze se do sebe jednotlivé díly podlahy jednoduše zacvaknout pomocí systému zámků.

fatraclick-dub-prirodni

FatraClick, Dub přírodní – vzor vybraný designéry z pořadu Jak se staví sen.

Kromě snadné instalace, splňují podlahy FatraClick také současné nároky na moderní interiérový design. Zachovávají si veškeré vizuální vlastnosti dřeva, které vnáší do každého prostoru teplo a útulnost. Díky široké škále vzorů se hodí do všech typů interiérů, od moderně zařízených prostor až po klasicky elegantní byt či rodinný dům.

Celá proměna v pořadu „Jak se staví sen“ se bude odehrávat v klasickém stylu a bude doplněna o prvky ze stylu Alfonse Muchy. Však se podívejte sami, jak se designérům podaří podlahu FatraClick s celým prostorem sladit.