Fatra se účastnila veletrhu Domotex Middle East v Istanbulu

Již po sedmé se letos ve dnech 8. – 11. listopadu konal veletrh podlahových krytin Domotex Middle East. V letošním roce se však tento veletrh poprvé přesunul z Dubaje do Istanbulu. Turecko a zvláště pak Istanbul bylo vždy místem, kde se střetával obchod mezi Evropou a Asií. A v posledních letech zde také velmi významně roste poptávka po podlahových krytinách. A to nejen Turecku, ale i v ostatních zemí Blízkého východu.

DSCN1512

Veletrhu se zúčastnila spousta firem z oblasti podlahových krytin a doplňků. Také společnost Fatra zde nechyběla s vlastním stánkem a představila zde veškerý svůj sortiment vinylových podlah. Velký zájem vyvolaly především homogenní a heterogenní PVC podlahoviny LINO Fatra. Velký důraz byl kladen také na prezentaci luxusních vinylových podlah.

Stánek Fatry navštívila celá řada obchodníků a distributorů nejen z Turecka, ale i z dalších zemí Blízkého východu. Všichni návštěvníci stánku byli velmi spokojeni s kvalitou vyráběných podlah ve Fatře a množstvím nabízených vzorů podlahových krytin. Celkově byla účast na výstavě Domotex Middle East hodnocena kladně, zejména díky úspěšnému představení našeho kompletního sortimentu podlahových krytina a získání spousty kontaktů na společnosti ze zemí Blízkého východu.

DSCN1450