Close
   Poradna Fatra

   Questions and answers

   6. 8. 2020

   Dobrý den, je možné zlepšit akustické vlastnosti použitím podložky pod vinylové podlahy s podložkou o síle 1mm? Podlaha je bez podlahového vytápění, vystěrkovaná do roviny.
   Děkuji

   View answer

   Dobrý den!
   Máme od vás lepenou vinylovou podlahu thermofix (Dub Selský), kterou před 4 roky u nás pokládali vaši pracovníci. Zhruba před rokem jsem si na podlaze všimli malé bubliny u dveří do koupelny. Ta se pomalu, ale jistě zvětšuje (viz. foto). Nyní je již u přechodu s dlaždicemi patrná i rozšířená spára.
   Jaký je správný postup opravy, popř. na koho se s požadavkem opravy obrátit?
   Děkuji
   S pozdravem
   Jaroslav Vaškeba

   View answer
   24. 7. 2020

   Dobry den, prosim o informaci, na co polozit FatraClick 5451 3 dub letní? Parozabrana? Nejaka folie? Dale mam dotaz jaka je doporucena delka pokladky. Rozdelit dva pokoje diletacni sparou nebo muzu polozit 12m v kuse? Dekuji za odpoved.

   View answer
   9. 7. 2020

   Dobrý den,
   zajímalo by mě, jestli náhodou není možné vidět vinylové dílce u vás ve společnosti v Napajedlích. Byli jsme se podívat u některých distributorů, ale nemají vzorníky se všemi kolekcemi např. ART.
   Děkuji za info, zda něco takového máte u vás ve společnosti.
   S pozdravem,
   Polášek.

   View answer

   Dobry den,
   mame lepenou podlahu fatra thermofix.
   Mohu ji cistit parnim mopem?

   Dekuju
   Rofaiova

   View answer

   Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat, jestli se na údržbu Termofixu může používat parní čistič. Děkuji

   View answer
   17. 4. 2020

   Dobrý den,

   mám od vás lepenou vinylovou podlahu – Thermofix (Dub selský). Chtěla bych se zeptat, zda mohu podlahu vytírat parním mopem?Neuškodí pára podlaze/lepidlu? informovala jsem se již u výrobce čističe a bylo mi sděleno, že u lepených vinylových podlah by to neměl být problém, ale raději se ptám ještě vás. Nechci, aby se podlaha nějak poškodila.

   Děkuji za odpověď a přeji hezký den
   Kateřina Ulčová

   View answer

   Naše firma má zakázku na provedení schodiště v dekoru 12151-1 (dub satén). Nemohu použít plastové soklové lišty. Máte prosím nějakou variantu na MDF? (70×17). Nebo doporučit lištu od jiného výrobce?

   View answer

   Dobrý den,
   do novostavby vybíráme podlahu a chtěli bychom ve všech místnostech stejnou. V obýváku spojeném s kuchyní máme podlahove topení, ve zbytku domu radiátory. Chtěla bych se zeptat, jaký typ podlahy by byl vhodnější na podlahové topení? Je click vyloženě nevhodný? A také by mě zajímalo, jestli pokud budeme chtít třeba za 15 let měnit podlahu, je náročné lepený vinyl odstranit?
   Děkuji

   View answer

   Dobrý den, mám dotaz. Chtěla bych dát na vinylovou podlahu krbová kamna nosnost 160 kg bez nožiček. Lze to? Je lepší dát pod kamna sklo nebo dlažbu?

   View answer

   Articles

   Vinyl flooring WELL-click passed GREENGUARD certification

   Vinyl flooring WELL-click passed GREENGUARD certification

   Read more
   FLOORING INSTALLATION WORKSHOP FOR BUDMECH

   FLOORING INSTALLATION WORKSHOP FOR BUDMECH

   Read more
   Fatra in Hannover

   Fatra in Hannover

   Read more