Close
   Poradna Fatra

   Questions and answers

   10. 7. 2023

   Dobrý den,
   chceme použít vinyl na stěnu s OSB desky ve venkovní pergole. Která není vytápěná. Jaký materiál nám doporučite.
   Děkuji
   Karel Kilián

   View answer
   5. 6. 2023

   Dobrý den,je možné položit podlahu well click na OSB desky místo stávající plovoucí podlahy?

   View answer
   22. 5. 2023

   Dobry den, prosim vas mel bych dotaz k vinylu click, budu pokladat na anhydrit vylety pred rokem a vybrouseny je taky. Je celkem rovny bez nejakych hrbolku, otazka zni musim podlahu znivelovat? Dekuji

   View answer

   Prosím o informaci jestli je položit tato plovoucí vynilova podlaha na staré linoleum které je pevně prilepené děkuji za odpověď

   View answer
   19. 5. 2023

   Dobrý den, mám obvodové lišty MDF FC/VEPO 5010-50×11 DUB LATTE. Jsou k nim rohy, spojky a koncovky, nebo se to jenom zařezává?
   Děkuji, Kříž

   View answer

   Dobry den,nutne potrebuji vzor orech rustikal 10120-1.Prosim jestli nemate ve skladu zatoulanou krabici….Dekuji Kratinova

   View answer
   5. 5. 2023

   Dobrý den, jsou stále k dispozici vinylové dílce v provedení hruška č. 10201-3 900/150mm, tl. 2,0mm? Děkuji za odpověď. L.M.

   View answer
   3. 5. 2023

   Dobrý den,
   ráda bych znala Váš názor. Máme čerstvě nalepenou vinylovou podlahu (Thermofix wood, dub saténový) Vybrali jsme ji na vzorkové prodejně, nákup a dovoz pak zajistil podlahář. Po shlédnutí hotové podlahy jsem ale nemile překvapená (naštvaná, zklamaná) protože obsahuje dílce s nevzhlednými skvrnami, jakoby patinou. Vybírali jsme podle vzoru v domnění, že taková bude celá podlaha. Bohužel na prodejně na toto nikdo neupozorní. K vidění je jen jedna hezká část. Podlahář tomu ještě nasadil korunu, když nalepil stejné dílce hned vedle sebe (viz foto) udělal to tak na více místech, ale tohle je přímo uprostřed místnosti, nejvíc na očích. Po mých námitkách souhlasil, že by mohl dílce vyměnit – nerad a za příplatek, ale pokusí se.
   Můj dotaz zní – je podle Vás takto nalepená podlaha správně? Neměl by před pokládkou zkontrolovat vzor v balení a odlišné dílce aspoň rozhodit mezi ostatní, aby to tak nerazilo do očí a nebyly hned u sebe?
   Předem děkuji za odpověď.
   Veronika P.

   View answer
   25. 4. 2023

   Dobrý den,
   hledáme vhodnou zvukovou izolaci pro podlahu. Nejlépe co nejtenčí. Cílem izolace není náš kročejový zvuk, ale odizolovat hluk z bytu pod námi. Mohu poprosit nějaké doporučení? Horní vstvu uvažujeme lepený vinyl.
   Předem děkuji,
   Moudrý

   View answer

   Dobry den, je mozne vinylovou podlahu polozit na stavajici plovouci ?. Pod plovouckou mam 8 mm miralon na srovnani narovnosti a plovoucka je vyrovnana ale nevim jestli je to mozne aby mi vinylova nejezdila po te plovoucce.

   View answer

   Articles