Dotaz:

Dobrý den, četla jsem Vaši poradnu a máme stejný problém s poškrábanou podlahou jako G.
Podlahu máme rok a jde na ní vidět i posun židle u stolu,posunutí květináče a o kolečkové židli ani nemluvím.Už teď víme, že to byla špatná volba, ale teď už nic neneděláme, snad jen za pár let vyměnit. Koupili jsme i hlavici k
vysavači s žíněmi, protože klasická na plovoucí podlahy opět nechávala škrábance.Mám dotaz kde koupím Vámi zmiňované prostředky na opravu povrchu.Děkuji M.V.

Odpověď:

Dobrý den,
na riziko možnosti poškození povrchu podlahoviny potahováním předmětů z materiálů tvrdších než PVC po jeho povrchu a na volbu správného typu nábytkových koleček určených pro PVC podlahy upozorňujeme v našich Kladečských předpisech k jednotlivým druhům výrobků, které jsou volně ke stažení na www.fatrafloor.cz, tlačítko menu/ke stažení/Kladečský předpis + obchodní název výrobku.
Čistící a údržbovou chemii zn. Dr. Schutz, Uzin či RZ nakoupíte u našich distributorů: www.fatrafloor.cz odstavec DISTRIBUCE ČR, SK, případně po zadání názvu prostředku do vyhledávače v řadě internetových obchodů. V případě strojního čištění a nanášení ošetřujících emulzí (1K a 2K systémů) vytvářejících lakovou vrstvu, doporučujeme provedení nechat na specializované firmě.