Dotaz:

Dobrý den, prosím o informaci. Mám plochu podlahy asi 60 m2, thermofix. Úklidovou firma, podlahy kompletně poškrábala po celé ploše. Lze v tatovémto rozsahu ještě opravit bez výměny podlahy? Kolik by stálo takové množství opravného prostředku? poškození je viditelné proti světlu..vytírali prý vodou s jarem.. Povrch podlah mi přijde více matný než před uklidem..Mohlo i toto podlahy poškodit? vyžadují nějaké speciální umývací prostředky?
Dále jsou v koupelně po pokládce místy odhadem 1mm spáry. Může toto nějak vadit ve vlhkém prostředí? Dá se to nějak vytmelit ?
Děkuji
S pozdravem
Č.

Odpověď:

Dobrý den,
Jar podlahovině neublíží, ale vytvoří na povrchu lepkavou mikrovrstvu, která je matná a rychle se špiní (velmi dobře se do ní kotví špína.) Odstranit lze přemytím čistou vodou.
Poškrábání lakové vrstvy lze opravit prostředky na obnovu PVC. Doporučujeme konzultovat s fy DEMA DEKOR, Znojmo, jednatel pan Jiří Kudrna.
Prostředky pro přetmelení spar mezi dílci by Vám mohli nabídnout tamtéž, pokud neuspějete pak systém na tmelení spar jistě nabízí fy BONA.