Dotaz:

Dobrý den,nejsem si jista se vzorem krytiny k nábytku v barvě mahagon. jedná se o začízení z 80. let. nábytek měnit nechceme podlahovou krytinu ano.Děkuji za odpověď.Zdeňka Šustová

Odpověď:

Pěkně zdravím,

k mahagonové dýze se hodí buď odstíny které s její hnědočervenou barvou ladí, nebo jsou v mírném kontrastu. Z kolekce výrobku Thermofix by se dalo uvažovat o vzoru Habr Bílý, Mahagon, Tis Horský a Červený, Dub Přírodní a Hnědý. V případě podlahoviny IMPERIO pak Buk Pyrenejský, Dub Stříbrný. K předběžnému výběru můžete použít vizualizace v našem Showroomu, např. interiér 1) Obývací pokoj.

Barvy skutečné podlahoviny se mohou od podlahovin ve virtuální simulaci mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru. Proto doporučuji provádět konečné rozhodnutí na základě reálných vzorků u našich distributorů nebo ve výstavní síni Administrativní budovy Fatra, a.s. v Napajedlích. Pokud budete mít cestu k nám na Moravu, příjměte toto pozvání, vezměte s sebou vzorek mahagonu (čelo zásuvky, dvířka skříňky či polici) a rád Vám s výběrem pomohu.

S pozdravem
Ing. Jiří Zálešák
jiri.zalesak@fatra.cz