Dotaz:

Dobrý den,jakou podlahu byste nám doporučil do obchodu s textilním zbožím, ne moc frekventovanou. Plocha cca 60 m2

Odpověď:

Pěkně zdravím,
pro nepříliš frekventovaný obchod s textilním zbožím je možné doporučit podlahovinu v dílcích – Thermofix RUSTIKAL, Thermofix ELEGANCE, Thermofix STONE, nebo podlahovinu v rolích – NOVOFLOR STANDARD, NOVOFLOR EXTRA, DUAL. Všechny uvedené typy jsou opatřeny PU povrchovou úpravou usnadňující čištění a údržbu.

Není snadné představit si, jak bude vypadat položená podlaha v již zařízené místnosti. Při výběru vzoru je nutné myslet nejen na vhodné sladění vzoru podlahy s ostatním vybavením prostoru, ale i na sladění s barevností stěn a nábytku.

Proto společnost Fatra, jediný český výrobce vinylových podlah, přichází s virtuálním studiem podlah, ve kterém získáte možnost vzájemně kombinovat až 64 vzorů vinylových podlah FatraClick a Thermofix s řadou barevných možností stěn i nábytku v celkem 18 virtuálních interiérech. Nikdy nebylo snadnější stát se tvůrcem vlastního bytu a vyzkoušet si i ty nejneuvěřitelnější kombinace stylů, barev a vzorů podlah.

Z 18 místností si jistě vyberete tu, která se nejvíce podobá právě té Vaši, v níž chcete vyměnit podlahu. Případně si můžete snadno upravit barevnost interiérového vybavení nebo stěn. Změnit si lze i směr pokládky podlahy a srovnat 2 vzory podlahy v jedné místnosti. Vámi vytvořený interiér si můžete na závěr uložit, vytisknout či jej sdílet na sociálních sítích s přáteli či rodinou.

Navíc si můžete také spočítat cenu a spotřebu materiálu, včetně vyhledání nejbližšího prodejce podlahovin Fatra ve Vašem kraji. Navštivte tedy náš nový showroom.

S pozdravem
Jiří Zálešák
jzalesak@fatra.cz