Dobrý den, pracujeme na rekonstrukci a zatím nemáme reálné vzorky kuchyní a podlahu budeme přeci jen pokládat dříve. 1. Kuchyně – skříňky budou v dekoru jasan navarra a prac. deska beton antracit. Osobně bych vybírala podlahu do šedého odstínu a líbí se mi buď borovice mediterian nebo jasan brick. Který vzor by se hodil více? Stěny budou bílé.

2. Kuchyně – skříňky budou dub hamilton a prac. deska o odstín světlejší než ten antracit. Tam se vůbec neumíme rozhodnout pro vzor, ale zaujal nás dub přírodní. Stěny pravděpodobně do žlutých odstínů.

Budete nám umět poradit? Moc děkuji!

Dobrý den,
na těchto stránkách poskytujeme technické poradenství, které se týká technologických požadavků a doporučení k provádění pokládky našich podlahovin. Pro rozhodování o volbě odstínu podlahoviny doporučujeme zapůjčit si ruční vzorníky podlahovin u některého z našich distributorů i vzorníky odstínů nábytku u jejich výrobců a zkusit pak najít vhodnou kombinaci. Berte prosím v úvahu, že ruční vzorník podlahovin může obsahovat jen relativně malý vzorek barevnosti podlahoviny, nikoli kompletní rozsah barevnosti vybraného vzoru. Ve skutečnosti některé vzory podlahovin mohou obsahovat tmavší i světlejší dílce než je konkrétní vzorek ručního vzorníku. Na větší rozsah barevnosti (tmavé a světlé odstíny v rámci jednoho vzoru podlahoviny) by Vás měl prodejce předem upozornit.