Zavřít
   Poradna Fatra

   Poradna

   23. 4. 2019Pokládka

   Dobry den, prosim o radu. Mame v podkrovi tramovy strop, ktery je zatepleny mineralni vatou a na ni je polozena drevotriskova laminovana deska tloustky 22mm. Podlaha je vyrovnana, bez nejakych presahu a chci se zeptat, jestli na ni muzeme položit vasi podlahu Fatra clik. Jde mi hlavne o to, ze cast bytu bude nad venkovni casti a tahle podlaha mi prijde i teplejsi. Dekuji za odpoved. Hezky den T.

   Zobrazit odpověď
   18. 4. 2019Pokládka

   Děkuji za odpověď ohledně typů lepidel odzkoušených na Vaše podlahoviny. Jen poprosím ještě o jednu odpověď. Jelikož jsou Vaše výrobky hodně rozšířené a ne všechny specializované prodejny odebírají od těchto výrobců lepidla, mohu se zeptat, co se stane v případě reklamace? Bude případné lepidlo jiného výrobce (i když správně zvoleno a použito) důvodem zamítnutí?

   Děkuji za poslední dotaz.

   S pozdravem B.P.

   Zobrazit odpověď
   16. 4. 2019Pokládka

   Dobrý deň,

   pripravujeme sa na položenie podlahy FatraClick a uvažujeme, že by sme pod ňu kvôli zvukovým vlastnostiam a prípadnému vyrovnaniu miernych nerovností ešte uložili kročajovú podložku.

   Chcem sa spýtať, či je to vhodné a aký typ kročajovej podložky by bol najlepší? Zvažujeme podložku z extrudovaného polystyrénu, pravdepodobne Selit Selitac 3mm alebo Skandor Silent 2.2mm Sú tieto podložky vhodné alebo sa im máme vyhnúť?

   Aktuálne je na podlahe pôvodné PVC a FatraClick by sme chceli ukladať naň. Čiže vrstvy by boli: PVC, kročajová podložka, PE fólia, FatraClick.

   Ďakujem

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,v podkroví máme položené jako základní podlahu OSB desky, položené ve dvou vrstvách, plánujeme na ně položit vinylovou podlahu. Můžete mi doporučit, která z Vašich podlah bude nejvhodnější? Lepená, click?Také se chci zeptat jestli bude vadit, když OSB desky nejdříve nalakujeme?

   Zobrazit odpověď
   11. 4. 2019Pokládka

   Dobrý den, uvažuji o vinylové plovoucí podlaze na HDF deskách, ale zatím jsem nezjistil jaké rozdíly jsou mezi zámky RS-click a Fatraclick abych se mohl pro nějakou variantu rozhodnout. Děkuji za osvětlující odpověď.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,

   chtěl bych se zeptat, zda-li máte k Vašim podlahovinám stanoveny výrobce a typy lepidel, aby byl dodržen např. systém a pomůže to při případné reklamaci (věřím že žádná nebude 🙂 )? A jestli ano, mohu se zeptat, kde toto naleznu na Vašich stránkách? Nějak to nemůžu najít, teda pokud to existuje.

   Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

   B.P.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,
   Vybral jsem si soklovou lištu 10135-1 Dub Selský.
   a) Na Vašich stránkách máte stejný název pod číslem 12135-1 jedná se o stejný výrobek?
   b) K soklové liště potřebuji i samolepící přechodovou lištu (PVC-Koberec výškový rozdíl 2-6mm), prosím o radu vhodného typu a nejbližšího odstínu.
   Děkuji a s pozdravem
   S.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem lina do školy, specifikace : heterogenní akustické, nášlapná vrstva 0,67 mm, zátěž 34/42 , otlak do 0,11 mm, útlum 19 dB, hořlavost Bfl S1. Děkuji čin

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,
   mám nově položenou podlahu Fatra klik a potřebuji poradit o její údržběihned po montáži.
   Děkuji J.

   Zobrazit odpověď
   4. 4. 2019Pokládka

   Dobrý den. Máme anhydritové podlahy a v nich elektrické vytápění. Po zvážení jakou finální vrstvu položit jsme se rozhodli pro fatraclick. V obchodě jsem obdržel informaci, že stačí už na anhydrit položit právě Fatraclick, protože už má korkovou spodní vrstvu která slouží jako kročejová izolace. Chci se zeptat je tomu opravdu tak,nebo se pod Fatraclick ještě musí dát propustná folie(mirelon s dírkami,jak je tomu u klas..plovoucích podlah)

   děkuji moc za informaci a s pozdravem M

   Zobrazit odpověď

   Články