Zavřít
   Poradna Fatra

   Poradna

   7. 8. 2019

   Dobrý den,

   máme nově položenou vinylovou podlahu přímo od vás fatra thermofix. Ráda bych se zeptala na konkrétní čistící prostředek na tuto podlahu pro běžné čištění a na prostředek na údržbu, které jsou nejšetrnější pro tuto podlahu. Je nutné při první čištění použít něco speciálního. Předem moc děkuji za odpověď.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý večer, ještě navazuji na můj dotaz ohledně vyboulenych podlah. Spíše potřebuji vědět správný postup při pokládce, zda smí na vašich podlahách stát kuchyňská linka, zda můžou být lišty zasilikonovány
   atd., než budu kontaktovatk znalce. Podlahář je prý řádně školený.
   Navíc je znát i nerovnost, kdy se na některých místech nábytek vikla.
   Ještě jednou děkuji.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,

   lámeme si hlavu s rozhodováním v dekoru do bílostěnné novostavby s k. linkou černo-béžovou. Vinyl bude ve všech pokojích komě koupelen. Vybíráme z dekorů Dub Grónský a Dub Půlnoční. Rád bych zvolil dekor, a kterém půjde neméně vidět členitost lamel a bude působit sjednoceně. Můžete v tomto poradit? Děkuji

   Zobrazit odpověď
   5. 8. 2019

   Dobrý den, pracujeme na rekonstrukci a zatím nemáme reálné vzorky kuchyní a podlahu budeme přeci jen pokládat dříve. 1. Kuchyně – skříňky budou v dekoru jasan navarra a prac. deska beton antracit. Osobně bych vybírala podlahu do šedého odstínu a líbí se mi buď borovice mediterian nebo jasan brick. Který vzor by se hodil více? Stěny budou bílé.

   2. Kuchyně – skříňky budou dub hamilton a prac. deska o odstín světlejší než ten antracit. Tam se vůbec neumíme rozhodnout pro vzor, ale zaujal nás dub přírodní. Stěny pravděpodobně do žlutých odstínů.

   Budete nám umět poradit? Moc děkuji!

   Zobrazit odpověď
   1. 8. 2019

   Dobrý den, prosím o info,který dekor vynilu Termofix je ve formě lepený i click. Na chodbu bychom dali lepený a do obývacího pokoje a jídelny clicl.
   Děkuji! V.H.

   Zobrazit odpověď
   29. 7. 2019

   Dobrý den,
   je nutné při lepení vinylu pak povrch zválcovat přítlačným válcem nebo stačí jen rukou přimáčknout? Lepidlo bude použito od značky Bostik. Děkuji.

   Zobrazit odpověď
   22. 7. 2019

   Dobrý den, jaký je technický/kvalitativní rozdíl mezi výše uvedenými výrobky? Rozdíl je pouze ve tvaru zámkového spoje?
   Ještě mám dotaz ohledně vhodnosti použití s podlahovým vytápěním. Podlahu chci aplikovat na anhydrit, ve kterém mám zality elektrické topné kabely (Fenix). Mám obavu, že korek na spodní straně bude působit spíše jako izolant, než-li dobrý vodič tepla?
   Předem děkuji za odpověď.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, máme položenou od odborníků vinylovou podlahu fatraclick a máme problém, že se podlahy boulí. Byly opraveny dilatační spáry a stále to pokračuje dál. Bylo nám řečeno, že na podlaze nesmí být nábytek, nesmí být u lišet silikon a už vůbec ne, aby na ní stála kuchyňská linka. A rozdíl je docela velký, při položení vodováhy je tam cca 4 mm škvíra (nerovnosti podlah). Prý se mají promazávat zámky při pokládání, ale to dělané nebylo. Podlahář se stále vymlouvá na postavený nábytek. Dále se u lišt odlepuje papír (vrchní design).
   Děkuji.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, mám cca 170m2 termofix dub selský 2mm lamely na lepidlo a zajímá mě význam šipek na lamelách. Děkuji

   Zobrazit odpověď
   12. 7. 2019

   Dobrý den, je možné někde v okolí Uh.Hradiště prohlédnout vzorky FatraCliku?

   Zobrazit odpověď

   Články

   Stali jsme se partnery ReVinylfloor

   Stali jsme se partnery ReVinylfloor

   Celý článek
   AKCE na 14kg lepidla za 1Kč

   AKCE na 14kg lepidla za 1Kč

   Celý článek
   Podívejte se na video referenčních realizací

   Podívejte se na video referenčních realizací

   Celý článek