Zavřít
   Poradna Fatra

   Poradna

   22. 11. 2019

   Dobrý den.
   Chtěl bych položit vinylovou podlahu přímo na dlažbu která je bez větších nerovností. Jsou na ní pouze spáry. Lze položit přímo na tento podklad nějaký Váš druh vinylové podlahy? Díky moc za odpověď.
   Pavel š.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,

   mám doma podlahu z vinylu Thermofix z roku 2014. Jedná se o vzor Dub Bělený – na balení bylo uvedeno číslo vzoru 10123-1. Chtěl bych podlahu rozšířit a chci si ověřit, zda je barevně totožný s nyní nabízenou variantou DUB BĚLENÝ 12123-2 nebo k sobě tyto varianty nebudou pasovat?

   Děkuji předem za odpověď.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké použít lepidlo při lepení vinylových dílců Thermofix Wood – tl. 2mm na podlahu, kde je vodovodní podlahové topení, s konečnou úpravou – sádrová nivelačka. Jestli je lepší použít nějaké s výstužným vláknem /u toho jsem se dočetl, že se má nanášet stěrkou A2 ?/ nebo jaké byste mi doporučil. Díky za odpověď. J. K.

   Zobrazit odpověď
   18. 11. 2019

   Dobrý den, četla jsem Vaši poradnu a máme stejný problém s poškrábanou podlahou jako G.
   Podlahu máme rok a jde na ní vidět i posun židle u stolu,posunutí květináče a o kolečkové židli ani nemluvím.Už teď víme, že to byla špatná volba, ale teď už nic neneděláme, snad jen za pár let vyměnit. Koupili jsme i hlavici k
   vysavači s žíněmi, protože klasická na plovoucí podlahy opět nechávala škrábance.Mám dotaz kde koupím Vámi zmiňované prostředky na opravu povrchu.Děkuji M.V.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, potřebovali bychom v bytě nové podlahy. ale máme novou kuchyňskou linku, pevně přikotvenou. Existuje nějaké řešení jak položit podlahy aniž by se musela linka demontovat?

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, mám podlahu z Vašich vinylových dílců ve vzoru dub popelavý. Ve vedlejší místnosti bych rád ale lino pokud možno ve stejném dekoru. Máte v nabídce lino v dekoru dub popelavý ?

   Zobrazit odpověď
   12. 11. 2019

   Dobrý den,
   chtěl bych se zeptat zda-li je možné použít vinylové podlahy v případě, že budu mít podlahové vytápění tepelným drátem bez vody. A jaký druh vinylu lze použít. Děkuji a přeji hezký den.

   Zobrazit odpověď
   11. 11. 2019

   Dobry den, mame 2 roky vinylovou podlahu a podlahové topení. Podlaha ale už je lehce poskrabana… Přeci jen se na ni už stavěla kuchyň a ostatní nábytek. Je možné ji něčím pretrit, ošetřit…? Děkuji G.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,chtěl bych se zeptat jakým prostředkem udržovat vinylovou podlahu fatraclik v dobré kondici?
   Děkuji s pozdravem Petr

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, rád bych se zeptal jak je to s prvním natápěním po pokladce Thermofixu art. Jedná se mi o byt s El.topením v podlaze, kde už se měsíc topí. Teď bude probíhat pokládka ve vypnutém stavu topení a jedná se mi o to zda je nějaké doporučení jak postupně natápět po pokladce nebo lze rovnou topit na běžné teploty nepřesahující 28 stupňů. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem M.

   Zobrazit odpověď

   Články

   Nově otevřená vzorková prodejna podlahových krytin Fatra ve Znojmě

   Nově otevřená vzorková prodejna podlahových krytin Fatra ve Znojmě

   Celý článek
   Stali jsme se partnery ReVinylfloor

   Stali jsme se partnery ReVinylfloor

   Celý článek
   AKCE na 14kg lepidla za 1Kč

   AKCE na 14kg lepidla za 1Kč

   Celý článek