Zavřít
   Poradna Fatra

   Poradna

   6. 2. 2024

   Dobrý den, jaký typ stěrky (špachtle) preferujete na fatra thermofix?

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, máme masivní dřevěnou podlahu a chci na ni položit Fatraclick s korkovou podložkou. U vás jsem se dočetla, že musí být parotěsná fólie. Jinde jsem se dočetla, že při pokládce na masivní dřevěnou podlahu se nikdy dávat nemá, protože dřevo by mohlo shnít. Jaké je tedy vaše doporučení?
   Děkuji za odpověď.

   Zobrazit odpověď
   16. 1. 2024

   Dobrý den, slyšel jsem o pokládce plovoucí podlahy na původní linoleum v panelákovém bytě. Přemýšlím o variantě SILVERO-TOP nebo WELL-CLICK z důvodů menší tloušťky. Pokládka jen obývací pokoje. Předpokládám, že mi asi pokládku nedoporučíte z důvodu možné nerovnosti nebo nezpevněného podkladu což je původní linoleum. Ale i tak se chci zeptat, zda jste to již v minulosti s někým řešili. Doporučili by jste mi i mezivrstvu podklad pod plovoucí podlahu? Chci pokládku udělat rychle bez trhání linolea a vylévání podlahy.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, před pěti lety jsme dělali celé patro z podlahy Fatraclick, vzor Dub cer šedý. V nabídce již ho nemáte, dal by se balík ještě někde dokoupit? Děkuji. Minxová

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den. Zakoupil jsem a již i do dvou místností položil váš produkt Fatra RS-click Buk rustikal 30109-1.
   Chtěl bych si svépomocí designově upravit i stávající interiérové dveře a to tak, že bych si na ně nalepil vrstvu vinilu ve stejném dekoru. Jde o 6 ks dveří tedy bych potřeboval asi 6 bm vinilu v šíři 2 m v dekoru Buk rustikal 30109-1.
   Je to možné ? V nabídce vinil v metráži nevidím, jen PVC. Máte v PVC shodný dekor? Děkuji.
   Radek Mojžíš

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den, prosím o doporučení vhodné soklové lišty k vinylu SILVERO-top, Dub jantar, 47172-1.
   Děkuji
   LV

   Zobrazit odpověď
   15. 1. 2024

   Dobry den,
   nechal jsem si polozit podlahu termofix „Dub popelavy“. Mam ji zatim 14 dni a je jedno jak moc vytiram podlaha stale „barvi“. Ihned po tom co podlahu vydrhnu na nějakém konkrétním místě a po uschnutí po ní přejdu v černých ponožkách, tak jsou viditelne obělené. Ne že by bylo vyloženě bílé ale viditelně světlejší na místě dotyku.

   Je to normální vlastnost této podlahy?

   Děkuji a s pozdravem
   Daniel Bartoň

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den,
   uvažuji o koupi plovoucí vinylové podlahy Fatra Silvero Top. Máme nově udělané a vybrušované betony na podlaze a prosím o radu, jestli dávat parozábranu z PE folie jako separační a kluznou podložku. Dále jsem slyšela, že se zámečky, které jednotlivé dílce spojují, při bodovém zatížení lámou a také, že podlaha, pokud nemá podlahové topení je studená.
   Děkuji za odpověď, s pozdravem
   Helena Bobková

   Zobrazit odpověď
   21. 11. 2023

   Dobrý den, chci se zeptat. Máme doma položenou základní podlahu z OSB desek. Finální podlahu máme vinylovou na click systém. Můžete mi prosím doporučit jakou máme vybrat podložku pod vinyl? Dekuji za odpověď.

   Zobrazit odpověď

   Dobrý den
   Chci si podlahu pokládat sám, a potřeboval bych k tomu příslušnou sadu – příklepový blok a dorážedlo nechci nahrazovat amatérským dílem. Děkuji, s pozdravem
   Radek Lavička

   Zobrazit odpověď

   Články

   Nové certifikáty EPD o vlivu produktů na životní prostředí

   Nové certifikáty EPD o vlivu produktů na životní prostředí

   Celý článek
   Představujeme novou kolekci plovoucí podlahoviny FatraClick

   Představujeme novou kolekci plovoucí podlahoviny FatraClick

   Celý článek
   Nová kolekce LVT dílců THERMOFIX STONE

   Nová kolekce LVT dílců THERMOFIX STONE

   Celý článek