Domotex 2011

Po třech letech se Fatra znovu rozhodla účastnit na prestižním mezinárodním veletrhu podlahových krytin DOMOTEX 2011, který se konal v Hannoveru. Hlavním důvodem bylo představení nového produktu – plovoucí podlahoviny s PVC vrchní vrstvou, která bude prodávána pod obchodním názvem Fatraclick. Současně byla prezentována nová kolekce LINO Fatra a současná kolekce Thermofix.

Zaměřili jsme se na prezentaci dvou novinek v sortimentu Fatry – podlahové krytiny – plastové dlaždice pro vnitřní a venkovní použití v široké paletě barev a jako druhou novinku jsme uvedli PVC plovoucí podlahu Fatraclick v žádaných designech dřeva. Obě novinky jsou charakteristické jednoduchou pokládkou, snadnou údržbou a zajímavými designy.

Účast hodnotíme velmi pozitivně, zájem o námi vystavované výrobky byl vysoký jak ze strany stávajících obchodních partnerů, tak nových potencionálních klientů. Zájem jsme vzbudili také u konkurence. Zkušenosti z veletrhu ukázaly, že trend v podlahových krytinách spěje k co nejsnadnějšímu systému pokládky a nabídnutí atraktivních dekorů dřeva.