náhled
19. 6. 2017Vzory

Dobrý den,
máme od podlaháře vzorníky Wood 1 a Wood 2. Je mezi nimi nějaký rozdíl v materiálu (lesklost, hrubost …), nebo jsou materiály úplně stejné a kolekce Wood je rozdělena do dvou vzorníků jen z důvodu velikosti vzorníku?

Děkuji,
M K

Zobrazit odpověď
17. 5. 2017Vzory

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda se dělá na vinylové podlahy dětský vzor třeba silnice, popřípadě na jakékovil jiné, krok koberce, máme to na podlahové topení.
Předem moc děkuji za odpověď Janečková

Zobrazit odpověď
13. 4. 2017Vzory

Dobrý den,
mám již od Vás vybranou vinylovou podlahu v odstínu Habr bílý. Pokládka ještě neproběhla, ale ráda bych k tomu vybrala už i interiérové dveří.
Pokud byste byli tak laskaví, mohli byste mi, prosím, poradit, jaký vhodný odstín dveří by se k této podlaze hodil a případně ze zkušenosti Vašich zákazníků – od jakého dodavatele?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Michala Dlouhá

Zobrazit odpověď
8. 3. 2017Vzory

Dobrý den, prosím, bylo by možné odeslat poštou katalogy vinylových podlah? Pokud ano, prosím o odeslání na adresu: Tereza Hartmanová, Znojemská 192, 67128 Jaroslavice
Předem děkuji, T. H.

Zobrazit odpověď
7. 3. 2017Vzory

Dobrý den.
Zákazník poptává pokládku v nově postaveném RD. Vybral si dekor FATRACLICK Francouzský ořech. Je možné tento dekor i v provedení pro lepenou vinylovou podlahu?

Děkuji za odpověď
Diblík Václav

Zobrazit odpověď
22. 2. 2017Vzory

Dobrý den, jsou stále k dispozici vinylové dílce v provedení světlá hruška 10201-1 tloušťka 2,5mm? Děkuji za odpověď, PH.

Zobrazit odpověď
3. 2. 2017Vzory

Dobrý den,
sháním podlahové lišty k podlaze „dub selský 10135-1“. V obchodě jsem našel jen laminátové provedení, děláte i plastové lišty v tomto dekoru? Máme místnosti s křivými zdmi a ty plastové lépe zakrývají nerovnosti.

Předem děkuji za odpověď.
Marek

Zobrazit odpověď
14. 10. 2016Vzory

Dobrý den, nabízí vaše firma také schodnice nebo schodové hrany v provedení Fatra clic?

Zobrazit odpověď
27. 9. 2016Vzory

Můžete mi prosím vysvětlit v čem spočívá rozdíl mezi řadou Fatra click a RS click ? Je to v zámkovém systému ? Která řada je vhodnější pro použití v domácnosti ?

Zobrazit odpověď
22. 8. 2016Vzory

Dobrý den,
Jsme z Vrchlabí a rádi bychom si prohlédli termofix vinylové dílce. Kde je prosím nejbližší distributor?
Hezký den,
Petra Hartmanová

Zobrazit odpověď

Články