náhled
28. 11. 2017Vzory

Dobrý den, dokázali byste mi poradit barevně vhodné lišty k podlaze Thermofix 10143-1? Takové, které mají středovou lištu pro ukládání kabelů. Děkuji. P. B.

Zobrazit odpověď
3. 10. 2017Vzory

Dobrý den,
do našeho bytu v panelovém domě jsme zvolili podlahu RS-click, Habr masiv 30113-2. Vzhledem k tomu, že elektrické rozvody nechceme zasekávat do panelu, hledáme k této podlaze vhodné lišty, kterými budeme kabely vést. Je možné použít lišty stejné jako k
Thermofixu ve stejném odstínu, tj. Habr masiv 10113-1? A je možné k těmto lištám sehnat i „krabice“ na zásuvky ve stejném designu? Popřípadě máte doporučení na nějakého dodavatele těchto „krabic“?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Zálešáková

Zobrazit odpověď
12. 9. 2017Vzory

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli vinylové podlahy VEPO od společnosti V-podlahy s.r.o. se vyrábějí ve Váších závodech? A jestli kvalita vinylových podlah VEPO je stejná s kvalitou Vašich podlah Thermofix? Pokud ne, prosím specifikovat rozdíly (kromě rozměrů)?

Zobrazit odpověď
24. 7. 2017Vzory

Dobrý deň. Mám vinilovú podlahu Fatrafloor Thermofix s tou najhrubšou nášlapnou vrstvou dezén dub a chcem sa opýtať či ju môžem čistiť parným čističom Karcher. Podlaha je nalepená na betónovej podlahe vyrovnanej tekutým nivelizačným poterom.

Zobrazit odpověď
11. 7. 2017Vzory

Dobrý den,
u známých se nám líbí vinylová podlaha v barvě thermofix „dub rustikal“ – Jelikož jste to nabízeli v dřívějších letech; chtěla bych se zeptat, zda je ještě tento odstín k dostání, k prodeji. děkuji za odpověď, V.

Zobrazit odpověď
7. 7. 2017Vzory

Dobrý den,jake lišty doporučujete na thermofix vzor dub chocolade?Dekuji.

Zobrazit odpověď
19. 6. 2017Vzory

Dobrý den,
máme od podlaháře vzorníky Wood 1 a Wood 2. Je mezi nimi nějaký rozdíl v materiálu (lesklost, hrubost …), nebo jsou materiály úplně stejné a kolekce Wood je rozdělena do dvou vzorníků jen z důvodu velikosti vzorníku?

Děkuji,
M K

Zobrazit odpověď
17. 5. 2017Vzory

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda se dělá na vinylové podlahy dětský vzor třeba silnice, popřípadě na jakékovil jiné, krok koberce, máme to na podlahové topení.
Předem moc děkuji za odpověď Janečková

Zobrazit odpověď
13. 4. 2017Vzory

Dobrý den,
mám již od Vás vybranou vinylovou podlahu v odstínu Habr bílý. Pokládka ještě neproběhla, ale ráda bych k tomu vybrala už i interiérové dveří.
Pokud byste byli tak laskaví, mohli byste mi, prosím, poradit, jaký vhodný odstín dveří by se k této podlaze hodil a případně ze zkušenosti Vašich zákazníků – od jakého dodavatele?
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
Michala Dlouhá

Zobrazit odpověď
8. 3. 2017Vzory

Dobrý den, prosím, bylo by možné odeslat poštou katalogy vinylových podlah? Pokud ano, prosím o odeslání na adresu: Tereza Hartmanová, Znojemská 192, 67128 Jaroslavice
Předem děkuji, T. H.

Zobrazit odpověď

Články

Ke stažení

katalog
  • Katalog LINO 2017-2019
    • Katalog LINO 2017-2019