náhled

Pokládka

14. 6. 2017Pokládka

Dobrý den,

doma mám v pokoji na podlaze stávající dřevotřískové desky, rovně položené na betonové mazanině a pod ní je lepenková hydroizolace.

Na vrch stávající dřevotřísky bych chtěl položit vyrovnávací dřevovláknitou desku Adipan (vyrovnání výškového rozdílu + náhrada za Mirelon) a na to krytinu Fatraclick – letní dub.
Nevím, zda mám ještě aplikovat parozábranu a popř. kam.

Děkuji

Ivo Míček

Zobrazit odpověď
12. 6. 2017Pokládka

Dobrý den, máme podlahu fatraclick s vinylem, zjistili jsme ze nás kocour má nejake breberky a potřebuji vydesinfikovat cely dům. Doporučte mi prosím konkrétní přípravek na desinfekci a ochranu naši podlahy. Díky.

Zobrazit odpověď
1. 6. 2017Pokládka

Dobrý den mám stejný problém s výše uvedeným PVC jako pisatelka, na jejíž dotaz jsem narazila na vašich stránkách. Můžete mi prosím sdělit výrobce PVC AMBIENT Helena 029. Moc za odpověď děkuji.

Zobrazit odpověď
31. 5. 2017Pokládka

Dobrý den, mám provedenou podlahu v novostavbě ze sádrovláknitých desek rigips, kde jsou spáry přetmelené a zbroušené. Při položení latě na podlahu je vše rovné. Lze tedy lepit podlahu přímo na tyto desky, nebo se musí provádět samonivelační stěrka? Pokud ano, musí být stěrka s vláknem?
Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď
25. 5. 2017Pokládka

Dobrý den,
chci doma v kuchyni použít podlahu Fatra Thermofix. Jaký je rozdíl mezi 2 a 2,5mm tloušťkou podlahy? Není 2,5mm do domácnosti zbtytečné? Děkuji

Zobrazit odpověď

Dobrý den, chtěl bych se tímto zeptat, zda je nutno podkladovou stěrku po jejím zbroušení a vysátí ještě penetrovat (před lepením dílců Thermofix) ?

Zobrazit odpověď
22. 5. 2017Pokládka

Dobrý den,chci se zeptat,jestli doporučujete kombinaci fatra thermofix a podlahového topení?Nebudou časem vznikat mezi dílci mezery?Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď
17. 5. 2017Pokládka

Dobry den,
planuji pouziti podlahy Thermofix spolecne s elektrickym podlahovym vytapenim. Jako vytapeni chci pouzit topne rohoze o plosnem vykonu 80W/m2. Chtel bych se zeptat, jestli tento vykon nemuze zpusobit poskozeni podlahy. Na internetu lze najit ruzna doporuceni, ale chtel bych mit relevantni informaci primo od vyrobce.
Dekuji

Zobrazit odpověď
9. 5. 2017Pokládka

Dobrý den.
Mám v bytě položenou starší laminátovou podlahu lepenou na pero/drážka. Uvažuji o nové vinilové podlaze lepené na původní laminátovou nebo o vinilových lamelách se zaklapávacím perem a drážkou. Může te mi tento postup doporučit?
Děkuji za názor. Štefan Kollár, Litoměřice.

Zobrazit odpověď
24. 4. 2017Pokládka

Dobry den, mame v celem byte podlahu fatraclick. Radi bychom ji vzhledem ke vzoru pouzili i v koupelne. Je mozno ji bez problemu v koupelne pouzit na podlahu s ohledem na vlhkost a vodu? Nebude na sparach dochazet k bobtnani a tim nerovnostem?

Zobrazit odpověď

Články