náhled

Pokládka

2. 8. 2017Pokládka

Dobrý den,

zajímá mě hodnota kročejového útlumu u PVC podlah. Je rozdíl mezi homogenní a heteregenní podlahovinou z hlediska útlumu?

S pozdravem
Petr Čáslava

Zobrazit odpověď
24. 7. 2017Pokládka

Dobrý den, je vhodné vinylové podlahy FATRACLICK ošetřovat kromě běžného mytí také nějakým leštícím, nebo chránícím přpravkem, a jakým?

Zobrazit odpověď
13. 7. 2017Pokládka

Dobrý den,
je možné vinylové podlahy fatraclick čistit parním mopem?
Děkuji

Zobrazit odpověď
28. 6. 2017Pokládka

Dobý den ve videu pokládka podlahy s podlahovým vytápěním s nášlapnou vrstvou FatraClick uvádíte, že není vhodné používat jako podklad Mirelon kvůli stlačitelnost a ve skladbě podlah máte uvedeno že se do podlahy vkládá kročejová podložka jenže v popisu ji máte uvedenu pod podlahovým topením a na obrázku skladby ji máte uvedenou pod folií na podlahovém topení jaká je tedy správna pozice kročejové podložky a co si pod tímto názvem mám představit Mirelon? Děkuji

Zobrazit odpověď
14. 6. 2017Pokládka

Dobrý den,

doma mám v pokoji na podlaze stávající dřevotřískové desky, rovně položené na betonové mazanině a pod ní je lepenková hydroizolace.

Na vrch stávající dřevotřísky bych chtěl položit vyrovnávací dřevovláknitou desku Adipan (vyrovnání výškového rozdílu + náhrada za Mirelon) a na to krytinu Fatraclick – letní dub.
Nevím, zda mám ještě aplikovat parozábranu a popř. kam.

Děkuji

Ivo Míček

Zobrazit odpověď
12. 6. 2017Pokládka

Dobrý den, máme podlahu fatraclick s vinylem, zjistili jsme ze nás kocour má nejake breberky a potřebuji vydesinfikovat cely dům. Doporučte mi prosím konkrétní přípravek na desinfekci a ochranu naši podlahy. Díky.

Zobrazit odpověď
1. 6. 2017Pokládka

Dobrý den mám stejný problém s výše uvedeným PVC jako pisatelka, na jejíž dotaz jsem narazila na vašich stránkách. Můžete mi prosím sdělit výrobce PVC AMBIENT Helena 029. Moc za odpověď děkuji.

Zobrazit odpověď
31. 5. 2017Pokládka

Dobrý den, mám provedenou podlahu v novostavbě ze sádrovláknitých desek rigips, kde jsou spáry přetmelené a zbroušené. Při položení latě na podlahu je vše rovné. Lze tedy lepit podlahu přímo na tyto desky, nebo se musí provádět samonivelační stěrka? Pokud ano, musí být stěrka s vláknem?
Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď
25. 5. 2017Pokládka

Dobrý den,
chci doma v kuchyni použít podlahu Fatra Thermofix. Jaký je rozdíl mezi 2 a 2,5mm tloušťkou podlahy? Není 2,5mm do domácnosti zbtytečné? Děkuji

Zobrazit odpověď

Dobrý den, chtěl bych se tímto zeptat, zda je nutno podkladovou stěrku po jejím zbroušení a vysátí ještě penetrovat (před lepením dílců Thermofix) ?

Zobrazit odpověď

Články