náhled

Pokládka

16. 10. 2017Pokládka

Dobrý den, mohli byste mi prosím poslat materiálový/technický list, či jak to nazýváte s uvedením technických parametrů k vašemu výrobku FATRA CLICK. Předem děkuji. O. N.

Zobrazit odpověď
11. 10. 2017Pokládka

Dobry den, mam otazku: mozem lepeny vinyl pouzit na podlahu na presklenu terasu? Stane sa nieco vinylu v zime pri mraze? V lete pri teplotach a svieteni slnka – UV ziarenie. S pozdravom Palo

Zobrazit odpověď
10. 10. 2017Pokládka

Dobrý den, chtěl bych položit vinylovou podlahu na laminátovou, je to možné? A lepit, nebo click systém?
Díky za odpověď.

S pozdravem Ondřej Halas

Zobrazit odpověď
4. 10. 2017Pokládka

Dobrý den, je možné položit podlahu FATRACLICK, tak aby byla jednolitá v celém bytě(kromě koupelny a WC kde bude dlažba), tedy bez přechodových lišt ve dveřích.
Děkuji

Zobrazit odpověď
2. 10. 2017Pokládka

dobrý den, je možná pokládka vinylových dílcu thermofix na osb desky opatrene hydroizolacnim naterem ( Den braven Koupelna = jednosložková, polotekutá hmota na bázi polymerové disperze. Po zaschnutí hmoty se vytvoří vysoce elastický, těsný, voděodolný nátěr s dobrou přilnavostí k podkladu.)

Na to lepidlo na vinyl a lepit vinylove dilce v koupelne jak na stenu tak na anhydritovou podlahu.
———–
Pripadne jaky postup podklady byste navrhovali.

děkuji za odpoved

Zobrazit odpověď
25. 9. 2017Pokládka

Dobrý den, uvažujeme se zřízením vinylové podlahoviny v nových prostorách mateřské školy ve stávajícím objektu. Projektant navrhnul sokl formou fabionu, tj. vytažením na stěnu. Protože se jedná o stávající objekt postavený v 1.pol. minulého století, jsou stávající komunikační otvory v nosných zdech vytvořeny s obloukovým ostěním. Prosím o sdělení, zda je lze v tomto případě provést zamýšlené vytažení podlahoviny na stěnu a pokud ano tak jakým způsobem. Děkuji. I.T.

Zobrazit odpověď

Dobrý den chcel by som sa spytat kupil som od vas vinylovu podlahu fatraclick a davam pod nu PE foliu.moze ist tato folia pod podlahu na beton ktory bude vykurovany elektrickym podlahovym kurenim Devi?Pytam sa lebo dnes mi prisli sputit kurenie a pytali sa preco davam parazabranu pod podlahu ze ci to moze byt na podlahove kurenie a ze aby to nebranilo prestupu tepla?dakujem za odpoved a prajem pekny zvysok dna.

Zobrazit odpověď

Dobrý den, lze nalepit vinylové dílce na stabilní lepenou laminátovou podlahu ? Děkuji za odpověď

Zobrazit odpověď
20. 9. 2017Pokládka

Dobrý den, koupil jsem od vás plovoucí podlahu RS CLICK. Bude v celém domě, vstupní hala, kuchyně atd.. Doporučili by jste mi použití těsnícího gelu do zámků? https://www.ceskapodlaha.cz/ge-tekuta-guma
Abych měl větší klid skrz vlhkost a vodu.. Pod celou podlahou bude topení Fenix ecofilm, díky moc za odpověď.

Zobrazit odpověď

Dobrý den chystám se koupit podlahu
Fatraclick Dub přírodní 6398-B

Chci mýt ale větší izolaci, můžu použít tuto

Izolační podložka Selitac Aqua Stop 5 mm 5 m2 – url:

https://www.hornbach.cz/shop/Izolacni-podlozka-Selitac-Aqua-Stop-5-mm-5-m2/8205516/artikl.html?sourceArt=7114485&url=7114485&trackArticleCrossType=cs

případně tuto:
Hobra Skandor zelená pod plovoucí podlahy, 5 x 590 x 790 mm, BAL = 6,99 m²

url:

https://www.hornbach.cz/shop/Hobra-Skandor-zelena-pod-plovouci-podlahy-5-x-590-x-790-mm-BAL-6-99-m/7114485/artikl.html

děkuji
M. Z.

Zobrazit odpověď

Články