náhled

Pokládka

11. 12. 2017Pokládka

Dobry den,
mam podobny problem ako pani v dotaze na Vasom webe http://www.fatrafloor.cz/dotazy/fatraclick-koupelna/
avsak by som Vas poprosila o radu, ci mate v ponuke vinylove podlahy urcene do aj kupelne. Potrebovala by som doladit DUB SELSKY do kupelne aj ako riesenie na chodbu, avsak v showroome mi nie je jasne, ktory typ by bol by bol vhodny – i ked v miestnosti KUPELNA je v ponuke uvedena moznost. Teda v interieroch by som mala fatraclik Dub Selsky, pricom v kupelni a chodbe by bola verzia Dub Selsky urceny pre vlhke prostredie. Dakujem za usmernenie.
S pozdravom
J. F.

Zobrazit odpověď
29. 11. 2017Pokládka

Dobrý den,

hledám netradiční obložení za kuchyňskou pracovní desku místo klasických obkladových kachel. Je možné použit Vaše vinylové lepené dílce jako obklad na stěnu? Je možné je lepit i cca 20-30 cm od plynových vařičů?

Předem děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď

Dobrý den,ráda bych se zeptala,zda už je běžně k dostání podlahová lišta Jasan Brick 10142-1. Děkuji N.

Zobrazit odpověď
16. 11. 2017Pokládka

Dobrý den,
chtěla bych se informovat o „voděodolnosti“ výrobku Fatraclick – je možné umístit do kuchyně nebo koupelny, kde je možné někdy předpodkládat problém s vyteklou vodou a tím možným „problémem“ stálosti podlahy? Děkuji předem za odpověď.

Zobrazit odpověď
30. 10. 2017Pokládka

Dobrý den,

máme v celém bytě položeny vinylové podlahy Thermofix, a ráda bych dala na místa, kde si na zemi hrají děti, kusové koberce. Narazila jsem však na informaci, že při kontaktu s pryžovou spodní protiskluzovou vrstvou může podlaha změnit barvu. Potřebovala bych poradit, jaký koberec můžu dát, abych se tomuto vyhnula, nebo čeho se ve složení vyvarovat. Nejčastěji obsahují koberce syntetický latex, který nejspíš tedy také vadí, ještě něčemu dalšímu se vyhnout?
A dá se případně koberec bez spodní gumové vrstvy přichytit oboustrannou lepící páskou, aniž by se tím podlaha poničila?

Předem děkuji za odpověď
Lucie Marková

Zobrazit odpověď
26. 10. 2017Pokládka

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda pod Vaší plovoucí vinylovou podlahu musím před montáží dát PE-folii nebo ne? Máme fólii pod 4cm vrstvou již vyschlého anhydritu a ten je ještě opatřen penetračním nátěrem. Děkuji. K. H.

Zobrazit odpověď
16. 10. 2017Pokládka

Dobrý den, mohli byste mi prosím poslat materiálový/technický list, či jak to nazýváte s uvedením technických parametrů k vašemu výrobku FATRA CLICK. Předem děkuji. O. N.

Zobrazit odpověď
11. 10. 2017Pokládka

Dobry den, mam otazku: mozem lepeny vinyl pouzit na podlahu na presklenu terasu? Stane sa nieco vinylu v zime pri mraze? V lete pri teplotach a svieteni slnka – UV ziarenie. S pozdravom Palo

Zobrazit odpověď
10. 10. 2017Pokládka

Dobrý den, chtěl bych položit vinylovou podlahu na laminátovou, je to možné? A lepit, nebo click systém?
Díky za odpověď.

S pozdravem Ondřej Halas

Zobrazit odpověď
4. 10. 2017Pokládka

Dobrý den, je možné položit podlahu FATRACLICK, tak aby byla jednolitá v celém bytě(kromě koupelny a WC kde bude dlažba), tedy bez přechodových lišt ve dveřích.
Děkuji

Zobrazit odpověď

Články